-
Posts
4794 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by Patia
-
Kraków -bezdomny szczeniaczek, dziś już nocuje w nowym domku :)))
Patia replied to Patia's topic in Już w nowym domu
Nie , byliśmy sprawdzić jeden , pani fajna ale bardzo stareńka . Szukamy dalej . Kamilka uczy Stokrotkę chodzić na smyczy , mała jest uroczym łobuzem , nie mozna się napatrzyć na jej akrobacje , próbuje dorównać dorosłym psom we wszystkim , sama słodycz:loveu: -
Kraków -bezdomny szczeniaczek, dziś już nocuje w nowym domku :)))
Patia replied to Patia's topic in Już w nowym domu
Kochane Kiwi i AgaG:loveu: Ja bez Was to jak bez ręki i bez głowy :oops: -
Gallegro , ja chcę o tej propozycji napisać na forum , proszę Cię o zgodę a właściwie się tej zgody domagam;) Jeszcze raz chciałm Ci podziękować też za pomoc :loveu: Bardzo duże podziękowania należą się Mar.Gajko i Luizie za codzienną opiekę na suńką :loveu: Śniło mi się , że bawiła się z moim Togusiem , który też już od dawna za Tęczowym Mostem , nie mogę się uwierzyć jeszcze , że Dzielnej nie ma :-(
-
Rachunki : Od Forum Collie 500 zł Od Alarmowego Funduszu 100 zł Wydatki: 55 zł usg 150 zł wczorajsza wizyta , usg , badania krwi , kroplówki , leki nasercowe itd 180 zł hotelik razem: 385 zł zostało : 215 zł
-
Gdyby psy umiały mówić ... Mogłaby nam powiedzieć , że się gorzej czuje , że coś ją boli , że tęskni za domem ...:-( dziś wieczorem zrobię rozliczenie pieniążków Dzielnej na jaki adres przesłać rachunki dla Forum Collie ?
-
Nie wiem co mam napisać już się wydawało , że będzie dobrze dlaczego odeszła?
-
Agnieszka ( wet) dzwoniła do mnie i radziła żeby sunię prześwietlić już , bo dziś nie chciała chodzić a może tam jest coś złamane? Jest mozliwe , ze sunia została potrącona przez samochód , chyba nie ma co czekać , nie możemy dopuścić do tego , żeby sunia w ogóle nie chciała chodzić , na przykład z bólu.
-
Mar. Gajko i Luiza , jesteście nieocenione :loveu:
-
Pozdrowienia dla zwyrodniałej Leksuni od zniekształconego bordoga , który obecnie zajmuje sie zabawianiem panny Lili Stokrotki , która przebywa u nas tymczasowo :loveu: Zobacznie jak wyłażą żeberka:-( [URL="http://imageshack.us"][IMG]http://img281.imageshack.us/img281/1466/img58606cn.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://imageshack.us"][IMG]http://img180.imageshack.us/img180/6983/img58613lx.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://imageshack.us"][IMG]http://img281.imageshack.us/img281/360/img58626uh.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://imageshack.us"][IMG]http://img281.imageshack.us/img281/8245/img58636qb.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://imageshack.us"][IMG]http://img281.imageshack.us/img281/6004/img58647nt.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://imageshack.us"][IMG]http://img281.imageshack.us/img281/5189/img58567ar.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://imageshack.us"][IMG]http://img180.imageshack.us/img180/2800/img58598xe.jpg[/IMG][/URL]
-
Niufa ,chciałabym bardzo żeby tak było !!! Jednak wydaje się ,że po operacji sunia chodzi tak samo jak przed , może to się jeszcze zmieni , nóżki suni trzeba jednak prześwietlić , bo przednie łapki zginają się nienaturalnie , żeby wiedzieć co się tam dzieje trzeba zrobić zdjęcie.
-
Dziękuję:loveu: A Ty złóż życzenia Mamie Jutro odrobaczę panienkę i chcę ją też zabezpieczyć przed kleszczami , jak radzi Kiwi , może też spróbuję ją trochę poczesać , bo jej sierść przy skórze to jeden wielki kołtun
-
Przepraszam , że się nie odzywam ale dziś urodziny męża i nie byłam u suni :oops: Nie mogę się już doczekać prześwietlenia , bo może się okaże , że mozna jej jakoś ulżyć i leczyć , żeby łatwiej się jej chodziło
-
Prześwietlić można za tydzień , wcześniej suczka zostanie odrobaczona. Zastanawiam się czy już ogłaszać sunię w miejscach innych niż Allegro czy poczekać na rtg nóżek , jak zwykle pytam Was o radę:oops:
-
Kiwi , jak egzamin ?? zapytam dziś kiedy będzie można prześwietlać , lepiej wcześniej wiedzieć , bo z transportem czasem kłopot.
-
U suni w porządku , dziś zawożę świeże kocyki , zobaczę czy jeszcze ma biegunkę , może dziś już będzie lepsza pogoda , to pospacerujemy więcej , jeśli będzie miała ochotę , oczywiście.
-
Gallegro , bardzo prosimy o wystawienie suni ponownie i dziekujemy bardzo za kończącą się aukcję:loveu: Jesli chodzi o zdjęcia to samam nie wiem czy dać też te ze schronu czy tylko poschroniskowe? Jak myślicie? Gallegro , jeszcze raz dziekuję za pomoc:Rose:
-
Wszystkiego dowiemy się po zrobieniu rtg ale najpierw sunia musi dojść do siebie po operacji.
-
Nie martwcie się , byli u niej Agnieszka z Rafałem więc suńka jest pod stałą kontrolą lekarską , Kiwi minęłyśmy się ale to dobrze , bo z nami suczka też trochę chodziła , niech chodzi często a krótko , zaraz jutro wspomnę o biegunce jak będę dzwonić do lecznicy , coś zaradzimy , Mar.Gajko i Luiza też dogladają Dzielnej , co chwilę ma gości Gallegro można dopisać w aukcji , że sunia jest wysterylizowana
-
Kiwi , o której będziesz ? Może się spotkamy?
-
Dostałam maila od Agnieszki , która operowała sunię razem z panem Rafałem , chyba sie nie obrazi , że wklejam: "nie mogę się zalogować na dogomanii , chciałam tylko napisac , że suńka ma się lepiej , byliśmy w sobote , dzisiaj też pojedziemy.Słabo jeszcze chodzi , ale poszła z nami na spacer , załatwiła się , je i pije.Mam nadzieje , że bedzie dobrze.Jest tylko bardzo jeszcze przestraszona , a trzeba będzie zrobic jej rentgen tylnych kończyn , łącznie z biodrami.No ale to jak będzie w lepszej formie" Dziękuję bardzo za te wiadomości :loveu:
-
Ach , nie mogłam się powstrzymać , wstawiam już teraz
-
Mam bardzo dobre wieści!!!!!:multi::multi::multi::multi::multi::multi::multi::multi: Sunia chodzi , czuje się dobrze , je i pije !!! Jest nie do poznania!!:loveu::loveu::loveu::loveu::loveu::loveu: Zrobiłam znów zdjęcia ale będę dopiero mogla wstawić późnym wieczorem. Cieszę się jak nie wiem co !! :multi::multi::multi::multi::multi::multi:
-
-
No więc tak , przede wszystkim dziękuję Mar.Gajko za jedzonko dla Dzielnej:loveu: :loveu: , sunia zjadła gotowanego kurczczka , całą miseczkę , piła też chetnie , nie potrafi się podnieść ale próbuje , byliśmy z nią na małym spacerku podtrzymywałam sunię pod brzuszkiem żeby się nie przewracała , był znów pan Rafał , sunia nie ma temperatury , dostaje leki przeciwzapalne oczywiście , na jutro postaram się wykombinować wykładzinę , żeby suni było łatwiej stanąć , na śliskim przewraca się , jeśli tylko możecie odwiedzajcie ją , trzeba pomagać jej wstawać , szkoda , że leje , gdyby była pogoda suńka mogłaby leżeć na trawce
-
Kraków -bezdomny szczeniaczek, dziś już nocuje w nowym domku :)))
Patia replied to Patia's topic in Już w nowym domu
Jutro mamy spotkanie z panią , z którą często spacerujemy po lasku , pani ma charta rosyjskiego, trzymajcie kciuki , pani zastanawia się nad przygarnięciem Stokrotki.