Jump to content
Dogomania

Paulina87

Members
  • Posts

    5177
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by Paulina87

  1. [quote name='ANETTTA']a gdzie on sie znjaduje ???[/QUOTE] Schronisko w Wysocku Wielkim (Ostrów Wlkp.) Kontakt do schroniska 725 705 107 lub 530 187 254.
  2. Simba - Kolejna malamutka była już kiedyś w naszym schronisku i została adoptowana. Teraz wróciła bo państwo twierdzą, że sobie z nią nie radzą, podobno zagryzła im 2 małe psy :roll: i króliki (co jest raczej oczywiste). Suczka jest z charakteru typowym malamytem, ciągnie jak pociąg, jest silna. Ogólnie łagodna i spokojna, spuszczona ze smyczy na wybiegu najpierw penetrowała teren, ale później przychodziła na wołanie. Ma ok. 4 lat. Gdy odprowadzałam ją do kojca zaczęła szczekać na jednego psa. [URL=http://imageshack.us/photo/my-images/401/8simba.jpg/][IMG]http://img401.imageshack.us/img401/2797/8simba.jpg[/IMG][/URL] Uploaded with [URL=http://imageshack.us]ImageShack.us[/URL] [URL=http://imageshack.us/photo/my-images/402/6simba.jpg/][IMG]http://img402.imageshack.us/img402/7668/6simba.jpg[/IMG][/URL] Uploaded with [URL=http://imageshack.us]ImageShack.us[/URL] [URL=http://imageshack.us/photo/my-images/854/7simba.jpg/][IMG]http://img854.imageshack.us/img854/2661/7simba.jpg[/IMG][/URL] Uploaded with [URL=http://imageshack.us]ImageShack.us[/URL]
  3. Beniu, którego zdjęcie zdjęcie wklejałam to pies, ok. 4 lata. Zaniedbany, ma chore ucho w trakcie leczenia. Niestety nie potrafi chodzić na smyczy, gdy ma zapięta smycz i jest przy nim człowiek on się kładzie i nie ma zamiaru ruszyć, wtedy trzeba go dosłownie wnosić do kojca. Natomiast jak mu się odepnie smycz i odejdzie dalej to sam zaczyna zwiedzać teren schroniska. Z tego względu najlepszy będzie dla niego dom z dużym ogrodem i cierpliwa osoba, która poćwiczy z nim to chodzenie na smyczy. Ogólnie pies jest oazą spokoju i łagodności. Gdy wyszedł z kojca podbiegł do niego inny duży pies, którego wolontariuszki brały na spacer, obwąchały się i było OK. [URL=http://imageshack.us/photo/my-images/688/1beniu.jpg/][IMG]http://img688.imageshack.us/img688/379/1beniu.jpg[/IMG][/URL] Uploaded with [URL=http://imageshack.us]ImageShack.us[/URL]
  4. Mamy w schronisku jamniczkę [URL="http://imageshack.us/photo/my-images/96/3jamnik.jpg/"][IMG]http://img96.imageshack.us/img96/3583/3jamnik.jpg[/IMG][/URL] Uploaded with [URL="http://imageshack.us"]ImageShack.us[/URL] [URL="http://imageshack.us/photo/my-images/3/2jamnik.jpg/"][IMG]http://img3.imageshack.us/img3/9818/2jamnik.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://imageshack.us/photo/my-images/84/4jamnik.jpg/"][IMG]http://img84.imageshack.us/img84/323/4jamnik.jpg[/IMG][/URL] Uploaded with [URL="http://imageshack.us"]ImageShack.us[/URL] [URL="http://imageshack.us/photo/my-images/26/5jamnik.jpg/"][IMG]http://img26.imageshack.us/img26/6378/5jamnik.jpg[/IMG][/URL] Uploaded with [URL="http://imageshack.us"]ImageShack.us[/URL] Uploaded with [URL="http://imageshack.us"]ImageShack.us[/URL] Imię: Misia (schroniskowego nie pamiętam) Wiek: około roku Płeć: suka szczepienia: TAK sterylizacja: NIE Opis: suczka w typie jamnika szorstkowłosego, czarna podpalana. Charakter: Żywiołowa i wesoła suczka, potrafi chodzić na smyczy, zgadza się z innymi psami, spuszczona ze smyczy na wybiegu po dłuższym wołaniu chętnie przybiegała, lubi mieć kontakt z człowiekiem. Kontakt: Paulina - wolontariuszka 693-545-982 [email][email protected][/email]
  5. Baca ma prześliczne serduszko na głowie. <3 <3 A my w schronisku w Ostrowie mamy kolejnego benia. Na razie tylko takie foto [url]http://a4.sphotos.ak.fbcdn.net/hphotos-ak-ash4/426133_185154181599511_100003147910163_294861_749655922_n.jpg[/url] w poniedziałek będę wiedziec więcej.
  6. Boston ma całkiem inny charakter niż buldożek, bostony to typowe terriery, wulkany energii, buldożki choć też są energiczne nie są nadmiernie aktywne. A jak się idzie do pracy to psa zostawia się i tak w domu więc co za różnica czy pies jest w domu czy mieszkaniu zamknięty skoro to i tak zamknięte. Bo ja bym nie zostawiła psa w ogrodzie będąc w pracy bo bym chyba nie wysiedziała ze strachu, że ktoś ukradnie, albo ucieknie.
  7. Dobrze, że z Bodzia taki ciapa to może nikt na wieś czy do pilnowania firmy nie będzie chciał i zdążę mu jakiś porządny domek znaleźć, gdzie będzie pieszczochem.
  8. Bodzio to wielki pies o charakterze Pluta z bajki. Mimo swoich gabarytów jest takim ciapkiem, ale to właśnie daje mu urok, bo urody nie ma zniewalającej ot duży burek. Bodzio ma około 4 lat, błąkał się przy budynku szkoły. Jest psem powolnym, spokojnym, wręcz flegmatycznym. Być może pobyt w schronisku tak na niego działa, ponieważ osoba, która go znalazła twierdzi, że gdy się błąkał był bardzo energiczny. Można z nim zrobić praktycznie wszystko. Lubi być drapany po brzuchu. [URL=http://imageshack.us/photo/my-images/9/20bodzio.jpg/][IMG]http://img9.imageshack.us/img9/4049/20bodzio.jpg[/IMG][/URL] Uploaded with [URL=http://imageshack.us]ImageShack.us[/URL] [URL=http://imageshack.us/photo/my-images/849/21bodzio.jpg/][IMG]http://img849.imageshack.us/img849/9087/21bodzio.jpg[/IMG][/URL] Uploaded with [URL=http://imageshack.us]ImageShack.us[/URL] [URL=http://imageshack.us/photo/my-images/842/22bodzio.jpg/][IMG]http://img842.imageshack.us/img842/2449/22bodzio.jpg[/IMG][/URL] Uploaded with [URL=http://imageshack.us]ImageShack.us[/URL] [URL=http://imageshack.us/photo/my-images/594/109fy.jpg/][IMG]http://img594.imageshack.us/img594/9494/109fy.jpg[/IMG][/URL] Uploaded with [URL=http://imageshack.us]ImageShack.us[/URL] Bodzio przebywa w schronisku w Ostrowie Wielkopolskim [url]www.ostrowschronisko.pl[/url]
  9. Nowe zdjęcie Norki z naszego schroniska - dalej jest bez domu. [URL=http://imageshack.us/photo/my-images/267/12norka.jpg/][IMG]http://img267.imageshack.us/img267/563/12norka.jpg[/IMG][/URL] Uploaded with [URL=http://imageshack.us]ImageShack.us[/URL]
  10. Paulina87

    Metamorfozy

    Schronisko w ostrowie wlkp. [url]www.ostrowschronisko.pl[/url] - jest mała ma może z 4 kg.
  11. Paulina87

    Metamorfozy

    Metamorfoza schroniskowa, bo sunia ciągle jest bez domu... Błąkała się po wiosce w zaawansowanej ciąży, trafiła do schroniska, urodziła szczeniaki i tak wyglądała.... chuda, wyłysiała... [IMG]http://imageshack.us/photo/my-images/594/98307440.jpg/[/IMG][IMG]http://img594.imageshack.us/img594/5923/98307440.jpg[/IMG] Teraz wygląda tak [IMG]http://img846.imageshack.us/img846/5852/12995254.jpg[/IMG] [IMG]http://img6.imageshack.us/img6/5558/30amq.jpg[/IMG]
  12. Buldog francuski jest jak najbardziej odpowiedni do bloku, jedyne co to niektóre psy tej rasy mogą mieć problemy np z kręgosłupem czy stawami i wtedy trzeba nosić je po schodach. Może skontaktuj się z forum adopcji buldożków i zaproponuj, że możesz dać jakiemuś psiakowi dom tymczasowy, wtedy mając takiego psa u siebie stwierdzisz czy to rasa właśnie dla Ciebie.
  13. Właśnie dopiero po założeniu wątku przeszukałam internet za opiniami i same pozytywny znalazłam. Jedno co mnie zastanawia bo karma nie ma podziału na wiek psa i zastanawiam się czy psi seniorzy mogą ją jeść.
  14. Byłam w weekend na targach zoologicznych w Poznaniu. Przy jednym ze stoisk zaczepił mnie mężczyzna po angielsku pytając czy mam psa, z racji tego, że sama w sobie jestem nie śmiała a już jak zaczepi mnie obcokrajowiec to zapominam języka w gębie więc tylko na szybko rzuciłam jakie mam psy i dostałam próbki karmy. Jura zajada się tymi próbkami. Z ciekawości teraz wrzuciłam nazwę w neta i karma nawet nie droga. [url]http://www.zooplus.pl/shop/psy/karma_dla_psa_sucha/markus_muehle/31582[/url] Ktoś stosuje tą karmę lub słyszał o niej?
  15. dr Kaczor z Gniezna, pies jest obecnie pod Gnieznem. Zapomniałam zapytać na jakim odcinku został znaleziony.
  16. [URL=http://imageshack.us/photo/my-images/692/zdjcie035i.jpg/][IMG]http://img692.imageshack.us/img692/5706/zdjcie035i.jpg[/IMG][/URL] Uploaded with [URL=http://imageshack.us]ImageShack.us[/URL]
  17. Właśnie dzwonili do mnie znajomi, że wracając z pracy z Poznania do Gniezna na trasie zauważyli słaniającego się na nogach psa. Żadne auto się nie zatrzymało więc oni to zrobili, gdy zaczęli zbliżać się do psa ten resztkami sił zaczął uciekać i wpadł do kanału. Zaczął tonąć, ale udało im się go wydostać. Od razu pojechali z nim do kliniki. Pies ma złamaną przegrodę nosową, gdyby nie pomoc na czas wykrwawiłby się na śmierć. Może też mieć zerwane więzadła, ale lekarz najpierw zajął się tamowaniem krwi z nosa. Jutro dopiero pies będzie miał robione RTG łapy i przegrody. Martwią się co będzie z psem, bo wymaga opieki a im same dojazdy z Poznania do gniezna zajmują sporo czasu + praca to cały dzień poza domem a w domu są jeszcze 2 psy. Obecnie pies jest zamknięty w łazience. Pies jest nieduży około 10-12 kg. Cały czarny, młody około 2 letni. Na razie takie zdjęcie z komórki. Jakieś pomysły? [URL="http://imageshack.us/photo/my-images/96/zdjcie033ag.jpg/"][IMG]http://img96.imageshack.us/img96/3459/zdjcie033ag.jpg[/IMG][/URL] Uploaded with [URL="http://imageshack.us"]ImageShack.us[/URL]
  18. Na dziale anglików jest mały ruch więc wstawiam jeszcze tu: Od razu zaznaczam, że nie widziałam psa a jedynie kopiuję info ze strony schroniska w Poznaniu. [URL="http://www.schronisko.com/"]www.schronisko.com[/URL] [IMG]http://schronisko.com/galeria/2113_big.jpg[/IMG] [B]NUMER PSA, CHIP:[/B] 941000012142615 [B]PŁEĆ:[/B] suczka, wysterylizowana [B]WIEK:[/B] ok. 12 lat [B]CHARAKTER:[/B] ta przemiła sunia została przywiązana do drzewa nad jeziorem Malta w Poznaniu. Pozostawiona sama, z licznymi guzami na całym ciele, chora i wycieńczona. W schronisku przeszła zabieg usunięcia guzów i teraz cieszy się dobrym zdrowiem. Jest łagodna jak owieczka, cierpliwa i usłuchana. Nie traci nadziei na znalezienie domu, w którym będzie mogła spokojnie spędzić psią emeryturę na wygodnej kanapie.
  19. Od razu zaznaczam, że nie widziałam psa a jedynie kopiuję info ze strony schroniska w Poznaniu. [url]www.schronisko.com[/url] [IMG]http://schronisko.com/galeria/2113_big.jpg[/IMG] [B]NUMER PSA, CHIP:[/B] 941000012142615 [B]PŁEĆ:[/B] suczka, wysterylizowana [B]WIEK:[/B] ok. 12 lat [B]CHARAKTER:[/B] ta przemiła sunia została przywiązana do drzewa nad jeziorem Malta w Poznaniu. Pozostawiona sama, z licznymi guzami na całym ciele, chora i wycieńczona. W schronisku przeszła zabieg usunięcia guzów i teraz cieszy się dobrym zdrowiem. Jest łagodna jak owieczka, cierpliwa i usłuchana. Nie traci nadziei na znalezienie domu, w którym będzie mogła spokojnie spędzić psią emeryturę na wygodnej kanapie.
  20. W związku z klimatem panującym na tym wątku założyłam nowy wątek. Wszystkie osoby, które chcą pomóc ostrowskim psiakiem zapraszam: [url]http://www.dogomania.pl/threads/223811-Schronisko-w-Ostrowie-Wielkopolskim-w%C4%85tek-zbiorczy-wszystki******[/url]
  21. Gdyby ktoś nie miał warunków na normalnego wyżła wstawiam mini wyżełko-sznaucerkę. [IMG]file:///C:/DOCUME%7E1/Owner/LOCALS%7E1/Temp/moz-screenshot-2.png[/IMG][IMG]http://www.ostrowschronisko.pl/images/animal/norka2.jpg[/IMG] [IMG]http://www.ostrowschronisko.pl/images/animal/norka1.jpg[/IMG] [IMG]http://www.ostrowschronisko.pl/images/animal/norka4.jpg[/IMG] Norka ok. 1 roku, średniej wielkości Przylepa straszna, normalnie aż obejmuje człowieka łapkami. Na widok innych psów aż cała chodzi ze szczęścia. Istne cudo.
  22. Bo ona w ogóle wygląda jak czarna wersja Elmo, mixa wyżła którego miałam na DT, gdy był u mnie miał jakieś 2 miesiące i wyglądał jak szczeniak wyżła... a wyrósł właśnie na takiego psiaka jak ta sunia czyli średniej wielkości. Nawet białą kreskę na nosie miał podobną.
  23. sterylki puki co nie ma. Dane kontaktowe można podać na schronisko w Ostrowie Wlkp. Tel. 725 705 107 lub 530 187 254 lub na mnie 693-545-982
  24. Taka pannica trafiła do naszego schroniska. Mix średniaka. [IMG]http://www.ostrowschronisko.pl/images/animal/norka2.jpg[/IMG] [IMG]http://www.ostrowschronisko.pl/images/animal/norka4.jpg[/IMG] [IMG]http://www.ostrowschronisko.pl/images/animal/norka1.jpg[/IMG] Norka ok. 1 roku Przylepa straszna, normalnie aż obejmuje człowieka łapkami. Na widok innych psów aż cała chodzi ze szczęścia. Istne cudo.
×
×
  • Create New...