Jump to content
Dogomania

góral

Members
  • Posts

    1608
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by góral

  1. Hej co jest? zasypało Was czy padły Wam kompy :(
  2. Ja też planuje taki maraton klubowo-międzynarodowy :P Ja zaczynam wystawiać psy właśnie od klasy szczeniąt, to świetna zabawa, a maluch nabiera wystawowej ogłady. Jeśli chodzi o rangę wystawy, to uważam, że nie ma ona znaczenia. Są wystawy, na które jeździ się z przyjemnością, a są i takie, których się raczej unika. Polecam klubówki ozdobnych w Opolu, są super. :Dog_run:
  3. Ha ha dostałem pierwsza łapkę :Dog_run:
  4. Ja szleństwo moich psiaków tłumaczę tym, że one wiedzą, iż ja lubie białe pudle i chcę mi się przypodobać :P Ale jestem naiwny :oops:
  5. Sonya czy możesz mi podać adres Marysi, chcę jej wysłać kopie kart ocen :modla: :modla: :modla:
  6. Cześć :P Czy u Was też jest tyle śniegu. Ja musiałem się namęczyć z łopatą, aby zrobić tunele dla moich czworonogów :P , tyklo się dziwię dlaczego one nie chcą z nich korzystać :evil:
  7. No właśnie co słychać u małych rudzielców :P
  8. Gratuluję sukcesu :lol: Czy dojechała duża srebrna suczka?
  9. Ja miałem kontakt z różnymi wielkościami pudli i zawsze będę twierdzić, że średniaki są najwspanialszą odmianą, szczególnie jeśli chodzi o charakter
  10. [quote name='Sonya-Nero']Bardzo proszę :modla: o stawkę pudli miniaturowych (biały, czarny, brązowy) i średnich,w tych samych kolorach :D[/quote] Ja też proszę tylko o duże we wszystkich kolorach :D
  11. góral

    BIO-GROOM

    Ja kiedyś używałem, jednak jak dla mnie są to kosmetyki zbyt intensywne i trudne do usununięcia z sierści, wolę już inne, choć kiedyś nie było nic lepszego :D
  12. Jejku WIELKIE DZIĘKI :laola: Masz jeszcze jakieś zdjęcia?
  13. Ja chyba znam osobniki(a) :wink: ubiegające się o pierwsze miejsce
  14. Tylko do kogo się zwrócić z tym problemem. A co z BUndenssieger. Ja jestem dumny, że Zuba zdobyło go 2 razy z rzędu :P Może trzeba porozmawiać z Marysią? Wysłałaś już karty ocen?
  15. To super :P Czytałaś regulamin rankingu klubu pudla? Może ja jestem ślepy, ale brakuje w nim kilku tytułów np. Zwyciężcy Klubu :hmmmm: Czy nie sądzisz, że powinny być także uwzględnione 2 i 3 miejsca w grupach i bisie?
  16. [quote name='Sonya-Nero']Szukam, szukam :D , bo nie chcę zmarnować tego co udało mi się wyprodukować :wink: :D , a z Warmingów moje oko zawisło też na Black Dashing Dandy, ale niestety zdyskwalifikowały go wyniki badań oczu :([/quote] No tak oczy to podstawa, sam tego teraz doświadczam :(
  17. O tak Iz Doma Tajur są piękne na zdjęciach, ciekawe jak prezentują się w naturze. Mnie osobiście podobają się Warming, to chyba najlepiej ukątowane średniaki na naszym kontynencie, chyba nawet lepiej od Canmoy'ów. A Warming współpracuje z jedną z moich ulubionych hodowli czyli Wesprior, one są boski, równie piękne są Jenuin albo Elire, ale o tych psach to tylko można pomarzyć :( Szykaj, szukaj, może coś przyjedzie do Tulln, szłyszałem, że szykuje się skandynawski atak...
  18. Zwłaszcza jak przyjechał do Krakowa :roll: Nie wydaje Ci się, że kiedyś było więcej ciekawszych średniaków?
  19. Mnie zawsze podobał się Dante Corona Borealis, on miał właśnie tą elegancję, w przeciwieństwie do swojej właścicielki :lol:
  20. Rocco jest piękny jak stoi, zrobiony jak z bajki, ale chodzi jak małe cielątko, dla mnie średniakiem, króry mnie powalił jest Brei Ca's Nickels and Diamonds, nawet jego kolor mi nie przeszkadza :P Boski ruch!!!!!!!!!!!!!!!!!!1111
  21. To bardzo sympatyczne psiaki :P Ja już kilka razy zmieniłem zdanie o różnych psach w czasie ich rozwoju. Pamiętam jak pierwszy raz zobaczyłem Oshmantusa od Klirovej. Miał wtedy może rok lub mniej. WOW co to było, a potem, zresztą sama wiesz... Sa okresy w życiu psa, kiedy wygląda lepiej lub gorzej. O tej suczce trudno wyrazić opinię po jednym zdjęciu.
  22. No tak, ale jakoś nie bardzo mi podchodzi. Może się jeszcze zmieni?[color=darkred][/color]
  23. [quote name='BiBi']Biedny [b]Góral[/b] :wink: Kucera z tą suczką miał w Ljubljanie w sobotę III BIS JUNIOR A oto ona [img]http://www.album.com.pl/szulala5490/109827.jpg[/img][/quote] Jakaś taka nieciekawa i żółta, wolę psa od Vsavrouskovej
  24. No tak. Ja nieco inaczej rozumiałem wyraz "odpowiedniego" Ja jednak wolałbym ją :D :D :D
  25. [quote name='Sonya-Nero'][quote name='góral']Widziałaś tą Australijkę?[/quote] Tak, jest ładna i przy tym ma odpowiedniego handlera :wink: :lol: ....ma jeszcze w zanadrzu sunię miniaturową własnej produkcji :wink: Australijkę zobaczysz w Ostrowie Wlk...[/quote] Czyżby powierzył ją Vavrouskovej? Do Ostrowa chyba się nie wybiorę nie mam z kim jechać :cry:
×
×
  • Create New...