To znana hodowla, ale głównie ze swoich dużych, które, to jest moje osobiste zdanie nie są porywające. Średniaki sa takie sobie, widziałem kilka białych. Młody biały pies jest odecnie w Czechach u p. Salich, widziałem go i nie jest zbyt ładny. Żółty, dysokonożny i ogólnie nie prezentuje się zbyt ciekawie. Moim zdaniem to nie jest najlepsza hodowla średniaków, ale mogę sie mylić, bo już nieco wypadłęm z tej wielkości. Trzeba nadrobić zaległości :P