No już mówię:
lewki BOB Samuel Lion Extra Namelev - i niestety na tym się kończą moje wiadomości z tego ringu :lol: były niestety na innej hali Cacib w sukach dla Kremerowej
średniaki:
Gentelman Gino Lady Preset cajc
pośredna
IRMONTY RAVILAS res.cac
JEFFREY LUIGI Braunkoning cac, cacib
otwarta
ANGEL BLAKC GLEN ALVIE res.cac
JUSTYN JOCKER Braunkoning cac
championy
ALEGRI SAYLES ALLISON ACA cac
DA VINCI W ALTHEROSEI res.cac
weterany
GANYMEDES dosk1
suki
młodzież
GILLIE'S MAGIC LADY PEESET cajc
championy
ANGEL KISS TOP COACH cacib BOB
Ogólnie nic nowego ciągle te same psy, głównie Czesi, sporo Niemców, jeden Polak i kilku Słowaków. Klirova sędziowała OK, bez większych innowacji, ale były łzy, wszystkie pudle, jak to w Czechach w pełnym lakierze, a tu nagle... dyskwalifikacja w dużych białych psach z powodu lakieru..... takiego tempa w rozczesywaniu głowy jeszcze nie miałem :P
Zachwycił mnie czarny duży pies, który dostał BOB, WIROTHI'S PUSCH 'N SHOW po Avatar Concord i Topscore Beetewen Sheet!!!!! tak elegancki stamdard, że dech zapiera, jeszcze trochę młodzieżowy, ale wróżę mu karierę :P
Championatu jeszcze nie skończyłem, brakuje jeszcze jednego, ale myślę, że gdzieś go dostanę.
Dlaczego nie wyglądam na nauczyciela? :D