-
Posts
1608 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by góral
-
No tak większość czarnych standardów w Polsce to rodzina, chociaż ostatnio, właśnie przez mioty po Domenico nieco odleglejsza, ale korzenie są wspólne :P
-
Wystawowe fryzufy nie przeszkadzają w PT czy agility, ojciec mojej Zuby, a dziadek? twojego przyszłego maleństwa zrobił PT i był ostrzyżony na lwa :D
-
Jeśli dobrze pamiętam to było strzyżenie na Węgrzech, widziałem ją na żywo i dobrze pamiętam ten brązowy miot, wielka szkoda, że w Bibi nie pojawiają się brązy :cry:
-
Atena Bi Bi?
-
Ja bym też chętnie pojechał z "pomponami" :P , ale dla mnie to kawał drogi, w lutym może być różnie, choć jak byłem kilka lat temu, to panowała piękna wiosna :P
-
A ja się tam cieszę z sukcesu przyjaciół :P
-
Flashka czy Ty jedziesz może na 2 dni? Właśnie dzisiaj dostałem potwierdzenia.
-
Jeśli ktoś wybiera się 12-13 lutego do Brna to na stronie [url]www.vystavypsu.cz[/url] jest podane plan sędziowania i stawki (ilość) :D
-
[quote name='Fuka']Ha, to ja Wam teraz pudlarzom herezje powiem:) Bo ja w ogóle nie lubię pudlich fryzur, ale mam też poczucie, że jeżeli suczka będzie ładna, to warto ja w ramach promocji rzadkiej a wspaniałej rasy popokazywać. I wtedy uważam, że trzeba bedzie zacisnąć zęby i przygotować ją odpowiednio i pokazac.... Eh - tylko boję sie tego, bo to strasznie dużo roboty. Szczegolnie biorac pod uwage to, że na spacerach do takiej siersci wszystko sie czepia, a jeżeli doliczyc psią miłość do wody i pływania, to już się boję :roll: A co do suszenia profesjonalnym sprzetem - to w moim wykonaniu suszenie pudla standarda (czyli u nas one chyba sie nazywaja duże) przed strzyżeniem - wynosiło jakies 4-5 godzin :oops: Od te pory wiem, że trymowanie to dla psa małe piwo - można je rozłożyć na raty - a suszenia i strzyżenia nie.... I jeszcze co do balasterow - z tego co pamietam, tam gdzie pracowałam (a scislej uczyłam sie) - panował zakaz używania tych dmuchaw do suszenia wystawowych pudli. Uzywają tylko zwykłych suszarek na statywie. Chodziło o to, że blaster - daje ogromny pęd powietrza, nie da sie połączyc jego użycia z rozczesywaniem, tak wiec - jeżeli chodzi o pudle - to tylko dobra profesjonalna suszarka. Blaster moze być uzyty tylko jako substytut otrzepywania sie przez psa. Uff nie wiem czy jasno napisałam o co mi chodzi :hmmmm:[/quote] Z tym dużym pudlem wcale nie jest tak żle po moim domu biega taki wystawowy standard i wcale nie narzekam z tym suszeniem, w końcu połowa psa jest bez włosa :D także czasowo to wychodzi porównywalnie ze średniakiem.
-
To może do Cehtickiej? :D
-
Mój wolny czas niestety dzisiaj sie kończy. Ja jestem nauczycielem i teraz przez dwa tygodnie miałęm ferie :P ale wszystko co dobre musi się skonczyć :bigcry: Jeśli chodzi o apricoty mini to je nie jestem ekspertem, ale piesek z tej strony, którą podałaś Castle Yard's Vincent, to jeden z moich faworytów, widziałem go na kasecie ze światówki z Amsterdamu i jest bardzo ładny, był chyba najlepszą miniatura w tym kolorze na tej wystawie. Dla mnie wadą jest tylko kego kolor, wg mnie zbyt ciemny, ją lubie apricoty nieco jasniejsze, ale to jest bardzo subiektywne.
-
Chyba tracę wzrok, bo poza nami nikogo nie widzę :placz: :shake:
-
Chyba jestem złym prorokiem, bo wszyscy zniknęli :-?
-
Pamiętam, że pies z tej hodowli pojawił się 2 razy w Polsce, chyba 2 lata temu, był wystawiany w Łodzi i Poznaniu i faktycznie bliżej mu było do dużego, niż do miniatury, co dzisiaj jest rzadkością. Widzę, że dyskusja się rozwija :D
-
Już znalazłem swój błąd :oops: Para, o której mówiłem to rodzice Rodeo iz Severnoi Venezii, który jest w tej samej hodowli. Bibi może tam z Jaśminą :P
-
O i to jest, jesli dobrze pamiętam, mamusia Bibilota, a ojcem jest Sporrens od Denisovej. To się niektóre osoby zmartwią, gdy zobaczą, że zmienili sędziego :cry:
-
A czy mógłby mi ktoś wyjaśnić jak wstawić zdjęcie zapisane na płycie :modla: :modla: :modla:
-
[quote name='Sonya-Nero']No to góral specjalnie dla ciebie :wink: ten srebrny miniaturowy pudel podoba nam się z BiBi już od ładnych paru lat.. to Multi Ch. Bibilott LOYD [img]http://www.zone.ee/siimline/images/poodles/sharm02.jpg[/img][/quote] Tak tak, ja dobrze znam tego pieska, ma cydny kolor, ale ja chyba wolę te z Sewernaya Wenecji - nie tak sie to pisze, ale ja nie znam rosyjskiego, wiesz o kogo chodzi, wstawiłbym zdjęcie, ale nie wiem jak się to robi :cry: Frosh super, że synek ma się już lepiej, towarzystwo miał jak u Lyncha :P
-
To wielki kraj i jest tam mnóstwo pudli, są różne, ale te które pojawiają się na wystawach są bezkonkurencyjne, oni sprowadzają psy z całego świata i na efekty długo nie muszą czekać, a jak te psy są przygotowane :o b rak słów. Polecam stronę [url]www.poodle.ru[/url]
-
średniaki!!! przede wszytkim, w srebnych tak samo, chociaż w tym kolorze śliczne są także miniaturki, u mnie w domu powiedzieli, że na jakiś czas mam dać sobie spokój z czarnymi i przydałby się inny kolor, więc trzeba się rozglądać :lol:
-
No ale to wielka podróż. Ja bym pojechał tam na Euroazję, pooglądać pudle i kerry blue :P Ciągle się dziwię tym Rosjanom skąd oni mają takie srebrne i apricoty? W całej Europie z reguły są słąbsze od tych klasycznych a tam :o
-
Te już też skopiowałem :D Jedziesz do Katowic?
-
NIe to wiedziałęm, ale ostatnio oglądałem zdjęcia z Euroazji i...... :o :o :o :o :o :o Masz może jakieś jego zdjęcia? :P
-
U mnie jest poza wszelkimi rankingami, to dla mnie ideał, taki średniak to marzenie, gdzie go widziałaś?