Wydaje mi się, że sędziowie właśnie bardzo lubio puppy clip, chyba mówimy o tej samej fryzurze :P Znając psy od Nowakowej, to odradzałbym federała, puppy clip, będzie OK. ale uwaga, jeśli bezie duża (co jest możliwe) w puppy może wydać się ciężka, a tak w ogóle to zrobienie puppy clip u dużego, tak by wyglądał proporcionalnie to wieeeelka sztuka, większość standarców nosi lewka, to jest fryzura stworzona dla tej wielkości :D