[quote name='"Santy"'][quote name='góral'][quote name='Sonya-Nero'][b]Santy[/b]
... i vice versa :wink:
[b]góral[/b]
Już za niedługo... plan wystaw na pierwsze półrocze został już zrobiony i wysłany do Moskwy :D
To naprawdę bardzo miłe :D , gdy hodowcy interesują się dalej szczeniakiem :D i widać, że im na nim zależy :D[/quote]
To prawda. Moja Pańcia to rozsyła zdjęcia Zuby wszystkim swoim znajomym, posłała nawet reniferom :lol:
Iwonko WIELKIE DZIĘKI :D :D :D[/quote
No tak góral,tyle.że to ja muszę wciąż wysyłać zdjęcia i nie tylko...
A może je też oglądają renifery ? :D[/quote]
Kto wie może nasze renifery się znają :wink: