[quote name='carragan']Gratulujemy wszystkim 8)
[quote name='góral'][quote name='JustynaJK']czy w Tulln był zakaz lakierowania?[/quote]
niestety tak :cry:[/quote]
A Twoja panna zostala w koncu wylakierowana w domu ? Czy,o zgrozo,pojechala bez lakieru ? :wink:
BTW.To jak ? Moge wrzucic fot.Twojej odpoczywajacej czarnuli,czy mnie przy pierwszej lepszej okazji za to zamordujesz ? :wink: :lol:
Bo w temacie o Bytomiu pytanie zostalo pominiete milczeniem,a ze ja w gruncie rzeczy jestem calkiem sympatyczna,niechcialabym nikomu robic na zlosc :wink:[/quote]
Oszukałem troszeczkę Panią sędzinę, wklejaj na temacie o Bytomiu nie byłem zbyt często, więc mogłem czegoś nie zauważyć :D