Pamiętam te Katowice, jak nasze duże miały piękne przedziałki na głowach :wink: , potem podobna sytułacja w Krakowie, ale przed dużymi szły średniaki i jakoś ona miały pięknie wylakierowane głowy, a tłumaczenie, że są z Czech jakos do mnie nie dochodziło, przecież oni też są w FCI, sytułacja powtórzyła się w Brnie!!! Ciekawe dlaczego p. Klirova w Oplolu tez miała wylakierowane psy, przeciez ona zakazała?? :o