Chyhba źle mnie zrozumiałaś, jestem absolutnie zwolennikiem tego typu, a pisałem o shih-tzu, wiem bo się interesuję gr. IX i rozmawiałem z hodowcami na ten temat a Ameryka to wielki kraj i jest w nim wiele psów, a tak się składa, że miałem możliwośc obejrzenie amerykańskich shih-tzu i niektóre z nich miały właśnie bardzo wąskie żuchwy i zdarzały się też krzywo ustawione siekacze, a to nie jest jakaś prawidłowość, a w dodatku pies na zębach nie chodzi.