Jump to content
Dogomania

góral

Members
  • Posts

    1608
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by góral

  1. góral

    Onka

    A wyobrażacie sobie Orsini z małym szkrabem i stadem sznaucerów.....:evil_lol:
  2. [quote name='resuruss']Ja pamietam w Ustroniu w czasie tych wielkich powodzi wystawialismy po lydki w wodzie......:shake:[/quote] Ustron to jeszcze nic...jak kiedyś wystawy były w Bileku, to się działo, nic nie pobije wystawy w 97.....zanim moja śreniaczka została opisana, wyglądałą jakby wyszłą prasto z wanny:placz: :-(
  3. [quote name='orsini']ale w olsztynie zawsze pada:))))))i bisy sa w mokrej trawie to juz tradycja:evil_lol: :evil_lol: :evil_lol: :evil_lol:[/quote] Nasza wystawa jest w tym samym terminie i kilka lat pod rząd mieliśmy na wystawie powódź:placz:
  4. [quote name='orsini']a sesja fot???? zapomnieliscie??? i jak czas na to wszystko znalezc?:))))))))))))))[/quote] będziesz jak paparazzi robić zdjęcia na szybko w trakcie egzaminu:evil_lol:
  5. [quote name='matrix.....']Góral no niestety nie udało mi sie dotrzeć do Bielska dzisiaj - droga była zablokowana i stałbym w korku jakieś parę godzin :([/quote] rozumiem do mnie dojechać to też był wyczyn, Szczyrk już pęka w szwach tyle narciarzy przyjechało a w dodatku ciągle sypał śnieg!!!!:angryy:
  6. [quote name='resuruss']Ja tez planuje na oba dni,tylko znow nie wiem jak to wykombinuje....[/quote] Ja to zawsze wracałem do domu na noc, ale w niedziele na finałach to miałem już dość:-?
  7. Dzięki za gratulacje:lol: w sumie to najmniej się ucieszyła główna bohaterka całej sprawy, zupełnie nie zrobiło to na niem najmniejszego wrażenia;-)
  8. Czyli w Opolu zanosi się na tłum....ja będę w oba dni:-D
  9. [quote name='Sonya-Nero']aneta, Violonczela miała raczej na myśli inną listę, nazwijmy ją umownie "ambasadorów" ;) :lol: :confused:[/quote] dokładnie:eggface:
  10. A ja dostałem dzisiaj nieco spóźniony, ale jakże miły gwaizdkowy prezent potwierdzenie Interchampionatu dla Zuby!!!:-D
  11. [quote name='Agasia']Czy byl ktos kiedys oceniany przez sedziego Kari Järvinen? Bo slyszalam juz rozne sprzeczne opinie na jego temat... 8) :-?[/quote] Ja byłemu niego na ringu kilka lat temu w Katowicach, był wtedy straszny pogrom na pudlach, ale mi osobiście podoba się jego ocena!!!
  12. "Ja chcę iść spać:great: " [URL="http://www.chinesecrested.no/gallery/Misc+powderpuff/1/2166"]http://www.chinesecrested.no/gallery/Misc+powderpuff/1/2166[/URL]
  13. Ress Bułeczka wygląda super!!!:laola:
  14. [CENTER][FONT=Book Antiqua][SIZE=5][COLOR=navy]Z okazji zbliżających się Świąt Bożego Narodzenia, chciałbym życzyć Wam wielu radosnych chwil, spokoju oraz rodzinnej atmosfery[/COLOR][/SIZE][/FONT] [IMG]http://www.polishbookstore.com/images/choinka_03.jpg[/IMG][/CENTER]
  15. [quote name='resuruss']Juz sie nie moge doczekac kiedy tego przystojniaka na zywo zobacze!!!!! A do katowickiej jeszcze 3 miesiace.......:puppydog: [/quote] Popatrz na to z innej strony...do Katowic jeszcze tylko 3 miesiące...:)
  16. [quote name='resuruss']Goral!!!Piekniej Ci chlopak w oczach!!!! I musze przyznac ,ze z Twojego opisu wywnioskowalam ,ze juz jest mocno rozjasniony,a wcale tak na zdjeciu nie wyglada![/quote] pod tym czarnym włosem ma jakieś 3 cm srebrzystego włosa, tak jak silki, jak jest wykąpany to tego nie widać
  17. Aby zapobiec plotkom na temat fryzjerskich poczynan Matrixa, wstawiam fotkę Liska z dzisiaj;-)
  18. [URL="http://www.chinesecrested.no/gallery/Misc+powderpuff/1/2159"]http://www.chinesecrested.no/gallery/Misc+powderpuff/1/2159[/URL]
  19. Z tego co widzę, to z wszystkich tricolorców tylko Lisek będzie jaśniutki:-D
  20. [quote name='SengaSengana']:-D :-D :-D :-D no,ten jest piękny ale nie żeby od razu polubic te psy!!! Góral nie przesadzaj!!!!:-D :-D :-D[/quote] No może kiedyś......;-)
  21. [quote name='Sonya-Nero']Do francuskiego w przeciwieństwie do ruskiego się przykładałam;-) solidnie przez 6 lat no i... praktycznie nic już nie pamiętam:bigcry:[/quote] to tak jak ja:puppydog:
  22. [quote name='Sonya-Nero']Trochę statystyki - rosyjski jest na 8 miejscu pod względem popularności wśród języków na świecie (po chińskim, angielskim, hiszpańskim, hindi, bengalskim i portugalskim);-)[/quote] A ja się 12 lat francuskiego uczyłem, a jego nawet w 8 nie ma:puppydog:
  23. Draczym mi własnie o takiego amerykańca chodzi, uwielbiam te psy, często je wystawiam, ale trymowanie...robię z musu
  24. No nie przesadzajcie z tą robotą, nie twierdzę, że zrobienie pudla na wysyawę to pikuś, ale wolę przygotować standarda w pełnym włosie, to tylko jakieś 6-7 godz. pracy niż wytrymować jednego sznaucera;-)
  25. [quote name='JustynaJK']Ty chyba nie ten rocznik co rosyjskiego w średniej uczyli z tego wynika Choć teraz się do czegoś ten ruski przyda:cool2:[/quote] Ja przez wszystkie lata mojej edukacji nie miałem nawet godziny rosyjskiego, potem na studiach był SCS, ale to nie to samo...
×
×
  • Create New...