[quote name='Irena&pudle']Kupiłam ostatnio maszynkę Moser 1245 i mam pytanie jakich ostrzy (nr, wysokość cięcia) stosujecie do strzyżenia pudli. Czy np Oster ma jedną szerokość ostrzy czy są one różne?[/quote]
Do MOserów doskonale nadają się ostrza firmy Oster, ja używa nr. 8 i 10, niektórzy chwalą 15, ale ja nie próbowałem :D