[quote name='resuruss']Ja mialam juz dwa psy w domu w momencie urodzenia Zuzi,potem doszedl Harley ( Zuzia miala 6 miesiecy),Quando miala ( Zuzia 11 miesiecy) i Bulka ( Zuzia 13 mies).[/quote]
Zanim osiągnie pełnoletność to będzie niezła gromadka po mieszkaniu śmigać:lol:
[quote name='resuruss']Goral!Tak sadze,bo jesli jestes mlodszy,nawet niewiele, to sprawny bedziesz o te kilka lat dluzej niz ja.[/quote]
nigdy nic nie wiadomo.......
[quote name='matrix.....']no co Ty? Jak się wydostać ? Zasypało nas zupełnie !![/quote]
Takich usprawiedliwień nie przyjmuję, ja jestem surowym nauczycielem:diabloti:
[quote name='Agama']Matrix czy jadac ,,intercity Ondraszek,,,z warsza..do Bielska Bialej z Ustroniem jest szybkie polaczenie[/quote]
najlepiej z Bielska do Ustronia PKS, bo pociągów brak
[quote name='matrix.....']natomiast w tym roku ładna, słoneczna pogoda i chyba najwięcej zgłoszonych psów jak do tej pory ...[/quote]
to prawda nieźle dogrzało:lol:
[quote name='orsini']1001 sznaucerkuf jak cos:evil_lol: :evil_lol: :evil_lol:[/quote]
no i czarny toy
[IMG]http://www.westminsterkennelclub.org/2003/photos/breed/PP58092201.jpg[/IMG]:lol:
[quote name='orsini']ale kurcze no przeraza mnie to ze nie bede miala komu zapisac tego stada sznauceruf!bo coprawda zlego diabli nie biora, ale...:-( :-( :-([/quote]
Juz widze tłum chętnych:lol: