Jump to content
Dogomania

góral

Members
  • Posts

    1608
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by góral

  1. to tak jak ja:)
  2. [quote name='matrix.....']taka dorosła się już zrobiła :)[/quote] no prosze kto się pojawił, Ty też w domu??
  3. Idea nazywa się w domu Ivana i mieszka w mroźnej Finlandii
  4. [quote name='resuruss']Ja mialam juz dwa psy w domu w momencie urodzenia Zuzi,potem doszedl Harley ( Zuzia miala 6 miesiecy),Quando miala ( Zuzia 11 miesiecy) i Bulka ( Zuzia 13 mies).[/quote] Zanim osiągnie pełnoletność to będzie niezła gromadka po mieszkaniu śmigać:lol:
  5. [quote name='resuruss']Goral!Tak sadze,bo jesli jestes mlodszy,nawet niewiele, to sprawny bedziesz o te kilka lat dluzej niz ja.[/quote] nigdy nic nie wiadomo.......
  6. [quote name='resuruss']Fajnie masz wiecej czasu niz np. ja na jezdzenie na wystawy!!!!!![/quote] a dlaczego tak sądzisz??
  7. [quote name='resuruss']Goral!!!Jestes taki mlodziutki???[/quote] niewiele, ale jestem:oops: :lol:
  8. [quote name='resuruss']A ja sie urodzilam.....:multi:[/quote] Mnie to chyba jeszcze w planach nie było...:???:
  9. [CENTER][I][FONT=Book Antiqua][SIZE=5][COLOR=darkred]SZAMPAŃSKIEJ ZABAWY[/COLOR][/SIZE][/FONT][/I] [I][FONT=Book Antiqua][SIZE=5][COLOR=#8b0000][/COLOR][/SIZE][/FONT][/I] [IMG]http://www.tropic.pl/grafika/main_deco.jpg[/IMG][/CENTER]
  10. [quote name='matrix.....']no co Ty? Jak się wydostać ? Zasypało nas zupełnie !![/quote] Takich usprawiedliwień nie przyjmuję, ja jestem surowym nauczycielem:diabloti:
  11. Zuzia super!!!!:multi: Matrix a Ty widzę eksternistycznie do egzaminy podchodzisz, bo na wykładach sie nie pojawiasz...nie zalicze:mad:
  12. [quote name='Agama']Matrix czy jadac ,,intercity Ondraszek,,,z warsza..do Bielska Bialej z Ustroniem jest szybkie polaczenie[/quote] najlepiej z Bielska do Ustronia PKS, bo pociągów brak
  13. [quote name='maga18']czuję sie pominięta :mad: :lol:[/quote] Serdecznie zapraszam do Ustronia:lol:
  14. Serdecznie zapraszamy:lol:
  15. [quote name='matrix.....']natomiast w tym roku ładna, słoneczna pogoda i chyba najwięcej zgłoszonych psów jak do tej pory ...[/quote] to prawda nieźle dogrzało:lol:
  16. góral

    Onka

    jakieś 5 tys $
  17. góral

    Onka

    nie mam pojęcia...ale pewnie sporo
  18. góral

    Onka

    Za oceanem to takich jest sporo.....
  19. góral

    Onka

    Po pierwsze na zdjęciu to pudel a nie pudlieczka, takich może nie ma, ale to wyjątkowy pies i takich to szukać trzeba za oceanem:placz:
  20. góral

    Onka

    Słoweniec ma niezłe pudle, tylko brakuje im dobrego groomingu
  21. góral

    Onka

    Będziemy się bronić:mad:
  22. góral

    Onka

    W 100% się z Tobą zgadzam:lol:
  23. góral

    Onka

    to ten biały w całej okazałości specjalnie dla Ciebie [IMG]http://www.smashpoodle.net/image/photo/new0502/kazjustin2.jpg[/IMG]
  24. góral

    Onka

    [quote name='orsini']1001 sznaucerkuf jak cos:evil_lol: :evil_lol: :evil_lol:[/quote] no i czarny toy [IMG]http://www.westminsterkennelclub.org/2003/photos/breed/PP58092201.jpg[/IMG]:lol:
  25. góral

    Onka

    [quote name='orsini']ale kurcze no przeraza mnie to ze nie bede miala komu zapisac tego stada sznauceruf!bo coprawda zlego diabli nie biora, ale...:-( :-( :-([/quote] Juz widze tłum chętnych:lol:
×
×
  • Create New...