:placz: :placz:
Tez uwazam ze przedluzanie jego cierpien jest bezsensowne,
Odejdzie w cieple , spokoju i MIŁOŚCI.
Ola - jestes kochana , trzymaj sie dzielnie.
Zrobiłas dla Nerusia wszystko co mogłaś.
On Cie za to kocha i nigdy Ci tego nie zapomni.
[quote]No to maluszek ubieraj się slicznie i jedź do hoteliku[/quote]
byl i wrocil.
Niestety ten hotelik to byl bardzo glupi pomysl.
Migdal ma kaszel kennelowy ( czy jakos tak :roll: )
Do tego 2 małych dzieci i kobita , ktora byla zaskoczona ze psiak nie moze wychodzic na spacerki.
Tak wiec szczeniak zostaje u mnie - tymczasowo
bosz..zebym tylko umiala sie z nim rozstac :roll:
ten biedny psiaczek biegal po bardzo ruchliwej ulicy
Zostal zlapany przez moja znajoma
teraz przebywa u mnie , ale bardzo pilnie szukam dla niego domu zastepczego.
Moje psiaki dostaja szalu jak go widza - makabra :(
Pomozcie!!
jest baaaaaaaaaaaaaardzo zmeczony - non stop spi :(
[IMG]http://img389.imageshack.us/img389/8837/tndsc008154ek.jpg[/IMG]
[IMG]http://img389.imageshack.us/img389/9949/tndsc008173wl.jpg[/IMG]
Oskara zabrała Asiaf1 po uzgodnieniu z Lavinia.
Niestety nie ma w domu internetu , wiec nie bardzo miala jak napisac. :roll:
Oskarek czuje sie swietnie, na super opieke.
Spacerki 4 razy dziennie :wink:
Jest zadowolony i szczesliwy :wink:
[quote]Oskar zostal w piatek zabrany z SGGW do hotelu [/quote]
w sobote