Jump to content
Dogomania

Irkowa

Members
  • Posts

    1905
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by Irkowa

  1. Dzieki wielkie JNK rozmawialam z opiekunem mieszkania p.Bartka powiedzial ze na 99% Pan Bartek wraca w grudniu!:multi: odezwie sie jak wiadomosc bedzie pewna na 100%
  2. super piękna Dama :loveu:
  3. Cyganek zbiera na AFN ;) dzieki jnk
  4. napisalam do jej "opiekuna" to znaczy syna starszych ludzi ze sunia byla w fatalnym stanie i wymagala natychmiastowej operacji , uprzedzilam ze pojawie sie z rachunkiem i prosze o zwrot kosztow, nie odpisal ,,,, zadzownilam ,,,, nie odbieral .... fiu....t
  5. o bosz.... ale ona jest piękna!!! nie wygląda na 10 lat . Asia dzieki:multi:
  6. ja zadzwonie dzisiaj do dziadka i poprosze o pieniadze, w sumie juz przerabialam z nim ten temat , ale nie odpuszcze tak łatwo :mad:
  7. asiaf1-zalatwila dla Onki miejsce w hoteliku doba /20zł Onka ma jak to dziewczyny okreslily "dziwny brzuch" jutro jedzie do weta - zeby tylko lala nie byla w ciazy-chociaz nie wiem czy w tym wieku jest to mozliwe :roll:
  8. ech...mi juz dzisiaj myslenie słabo idzie wczoraj bylo lepiej :lol:
  9. potrzeby tymczas nawet na kilka dni do czasu az czegos sensownego nie wymyslimy :-( ps:lulka mialas isc spac! ;)
  10. Cyganek zbiera na koljeny mesiac w hoteliku pobyt jest opłacony do 20 listopada
  11. u Kudełka wszytsko gra!!! Rodzinka baaaardzo zadowlona !!! Kudełek szczesliwy.... :multi: jak ogladam te zdjecia ze schroniska to rycze jak stara wariatka.... Kudełku bosko ze sie udało! Yuuuuuuuuuuuuuuuuuupi!
  12. [QUOTE]Czy zainteresowana osoba już coś odpowiedziała?[/QUOTE] nie ..... ech...
  13. Czyż on nie jest pięęęęęęęęęęęęękny? :loveu:
  14. jnk - bardzo serdecznie dziekuje za pomoc :multi: Tym sposobem Cyganek - ma opłacony pobyt do 20 listopada!!!:multi: mam nowe zdjecia Cyganka czy ktos moglby wstawić ?, bardzo proszę :)
  15. Amelka coraz gorzej znosi pobyt w schronisku , dzisiaj nawet nie chciala wyjsc z budy wynurzyla nosek i ... koniec :-( ratujmy ta wspaniała sunieczkę!!! błagam!
  16. AFN -124 zł Irma -200 zl Asiaf1 -200 zl ................................... [SIZE=4]Brakuje jeszcze 76 zł[/SIZE] :oops:
  17. napisalam kobiecie maila , wszystko co wiem o Gerduni , czekam na odpowiedz dam znać
  18. Dostalam maila w sprawie suni : [QUOTE][SIZE=2] Witam... Trafiłam dziś na Waszą stronę.. Znalazłam ogłoszenie o adopcji Gerdy ... Nie mam pojęcia kiedy było ono zamieszczone i czy jest nadal aktualne. Nie wiem tez w jakim mieście przebywa ten piesek. od 2 miesięcy szukam psa dla siebie. Dziś stwierdziłam ze wbrew pozorom nie jest to łatwa sprawa. Mam chęci ... chce pomóc..a wszyscy mi to utrudniają. Mieszkam w Poznaniu... Codziennie szukam w necie psów najbardziej potrzebujących.. Znajduję .. piszę... pytam.. i albo przechodzi to bez echa... albo ktos wymysla problem typu "za daleko" "jaki transport ?!" itp. A przeciez jak sie chce .. i wlozy sie trochę chęci to łatwo jest pokonać takie przeszkody. Bylam w Schronisku w Poznaniu .. niestety informacje na temat psów które się tam znajdują sa marne. Ponad godzinę szukałam psa dla siebie .. znlazłam kilka..ale ze tak powiem miały zle metryki :) Poniewaz szukam psa tolerującego inne psy i koty. Mialam juz tez pieska dla siebie ze schroniska ze Sląska...roziwazałam problem transportu... czekałam na niego..ale niestety sunia zdechła po strylizacji :( Mieskam sama . w lipcu stracilam swego psiaka i juz nie moge sie doczekac nowego domownika... jednak wszystko jest przeciwko mnie ! Nie chcę kupowac psa.. nie chće szczeniaka.. chce psa który jest w potrzebie ...nie ma szans na adopcję , jest brzydki ..chory ..czy tez slepy itd. :P Dlatego po raz kolejny wysyłam maila ..z pytaniem o ta piękną suczkę.. Być moze tym razem sie uda. Z góry dziękuję za odp, Ps. Jesli Gera ma juz sczesliwy domek.. to chętnie dowiem sie czegos wiecej o innym potrzebującym psiaku. Wazne jest dla mnie tylko to ..by tolerowal psy i koty..gdyz..czasami bedzie miał z nimi stycznośc .. i zeby nie był zbyt duzy ( gdyz mieszkam w mieszkaniu) wiem ze Gerda to wiekszy pies..ale urzekła mnie swoimi oczkami ..i jestem gotowa przełamac to swoje jedno "ale" . [/SIZE][/QUOTE]
  19. Tymczasowa opiekunka nazwala sunieczkę [B]PUNIA [/B] jest grzeczna , nie ma z nia zadnych kopotow, cos sie dzieje z łapka sunieczki [FONT=Comic Sans MS]"ona z tą jedną łapką to ma tak, że czasami na niej staje a czasami nie ,tak jakby coś było w samej stopie ,ale nie chce dac obejrzeć"[/FONT]
  20. Dzieki wielkie KArina1002 :multi:
×
×
  • Create New...