Jump to content
Dogomania

Irkowa

Members
  • Posts

    1905
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by Irkowa

  1. Prosili o odesłanie , wiec nie bede sie kłócić
  2. Pieniazki ktore "przyszly"z Citi Banku niestety musze odeslac.... Agnieszka oddala mi 150zl za zabieg Mapecika....
  3. Przywitanie z Pańcia [img]http://img393.imageshack.us/img393/2883/tndsc02288ud0.jpg[/img] [IMG]http://img182.imageshack.us/img182/235/tndsc02285ot0.jpg[/IMG] Pozegnanie z opiekunkami-Aniu Kasiu-dzieeeeeeeeeeeekuje! [IMG]http://img182.imageshack.us/img182/4600/tndsc02283ew7.jpg[/IMG]
  4. co za dzien!!!:multi: :multi: :multi: :multi: Czenek juz w domku! Agnieszka bardzo bała sie tego spotkania gdyz Czenek ma klopoty z sercem. Dostal lekkiego ataku - dusznosci , kaszel , dyszenie .... Aga mocno Go przytuliła.... boze..nie jestem w stanie opisac Wam tego spotkania! tak bardzo bardzo bardzo sie ciesze Dzieki za wszystko!!! Kora jestes boooooooska! za chwile wkleje zdjecia Czenek zginal 8 stycznia okolo godz.21:00 wyszedl na spacer , wszedl jak zwykle w krzaczki i juz z nich nie wyszedl Agnieszka szukala go do 2 w nocy
  5. niestety nie , :shake: mieszkanko małe to domowy hotelik 3 (jest tam jeszcze suczka ze schronu)psy to za duzo , niestety
  6. [quote]A musi tak byc i to "przewidywany" ból czy (odpukać) cos źle się dzieje? [/quote] zdecydowanie "przewidywany" ból Lulka mowila ze Kacperek , chodził dzisiaj na "tej" nózce.... najlepiej czuje sie zaraz po zastrzyku , wtedy ma sile i ochote do zycia, Będzie dobrze!!!!!!:loveu:
  7. 178 Citibank 110 quasimodo 20 kolezanka Lulki razem .................. 308 - ( zabieg i kołnierz 176) [SIZE=5]na koncie Mapeta zostało 132 zł [/SIZE]
  8. na koncie Mapeta pojawiły sie kolejne pieniazki : [B][COLOR=purple]Citibank (ul.Goleszowska) - 178 zł :multi: [/COLOR][/B] dziekujemy ,,,,,
  9. w zwiazku z tym ze Kacperek musi jeszcze trońke zostac w klinice Mapecik ma jeszcze chwilke ;)
  10. Nadal bardzo Go boli :shake:
  11. jutro rano w okolicach Goleszowskiej beda wisialy ogloszenia
  12. papisia-dzieki! :cunao: na koncie Kacperka pojawiło się 110zł dzieki quasimodo! :cunao:
  13. [B]qasimodo[/B] - pieniazki dotarły , w zwiazku z tym ze jest to i dla Mapcia i dla Kacka kaske dziele na pół tym sposobem na koncie Mapeta mamy [B]110zl !!!!!!![/B] :bigcool: :Rose:
  14. Kasią jeszcze nie byłam :evil_lol: moze byc i Stasia byle jego pani sie znalazła :multi:
  15. dzieki wielkie , za chwile wysle numer konta Tanitka-to raczej ja poprosze o Twoj numer konta! :evil_lol:
  16. [img]http://img299.imageshack.us/img299/8248/tns5000064bn7.jpg[/img]
  17. Skarpeta otwiera sie po pierwszej wplacie na konto AFN ;) Taką obrożke mial na sobie Mapet [IMG]http://img177.imageshack.us/img177/203/tns5000060wu6.jpg[/IMG] [IMG]http://img177.imageshack.us/img177/9972/tns5000063oy7.jpg[/IMG] niestety kąpiel moze sie odbyc dopiero jutro
  18. ok , dzieki wielkie przy przelewie prosze o dopisek "Mapet" :multi: :multi: :multi: :multi: dzieki dzieki!!!!
  19. Tak to ja (razem z Lulką) wysle numer konta na Pw bardzo bardzo serdecznie Wam dziekuje :modla: :calus:
  20. Kacperek zbiera pieniazki na AFN "połamany Kacper"
  21. Pidzej - hoteliku szukam caly czas , moze cos wyczaruje Mozemy zalozyc Mapetowi skarpete na AFN... Mapet w hotelu [img]http://img121.imageshack.us/img121/2773/tns5000045aw2.jpg[/img] [img]http://img121.imageshack.us/img121/9504/tns5000049on1.jpg[/img]
  22. Pies zostal przewieziony do hoteliku niestety moze tam zostac tylko do jutra Mapet wskoczyl na miejsce Kacperka , ktory jest po operacji nogi i aktualnie przebywa w lecznicy(Kacper jutro wraca) Mapet jest po amputacji ogona , Czuje sie dobrze , troszke popiskuje. nie atakuje innych psow , jest grzeczny , ufny. Nie wiem co zrobie , nie mam nawet 1 zl :-( w lecznicy jest dlug w wysokosci 150zl :-( -po znizce 50% (amputacja ogona + kołnierz ) nie ukrywam ze jestem strasznie zalamana :placz: za duzo mam psow ..... :-(
  23. Neris - napewno dostanie srodki przeciwbolwe-jest pod dobra opieką tak strasznie sie o niego martwię ..... :shake: Kacperku trzymaj sie dzielnie!!! Jestesmy z Tobą
  24. Mapet jest juz po operacji Ma amputowany ogon oraz wyciety guz ktory mial na plecach . wybudza się Czy nie znajdzie sie dla niego jakis ciepły kącik na kilka dni ? :-( błagam !
×
×
  • Create New...