[quote name='evaxon']ooo biedaczysko :shake: do pracy na 14:shake: a ja wolne mam :eviltong: :evil_lol: :evil_lol:
czesc:multi:[/quote]
Ja będę mieć wolne od poniedziałku:multi:
[quote name='drzalka']Hejka.. czekamy z niecierpliwoscią na fotki :evil_lol:[/quote]
No postaram sie jakieś zrobić:p
[quote name='madzia i medor']Dobrywieczorek :p[/quote]
Cześć:p
[quote name='ferraribox']:loveu: Zawsze jakiś fotelik się znajdzie a może łóżeczko?
ZAPRASZAMY:diabloti: :diabloti: :loveu: :loveu: :diabloti: .[/quote]
:evil_lol: :evil_lol:
[quote name='AgusiaTerierka']Dobra nocka:cool3: .[/quote]
Bardzo dobra nocka...niedawno wstałam:oops:
[quote name='drzalka']donrej nocy :D[/quote]
Dziękuję i witam:p
[quote name='leemonca']dzieńdoberek!!![/quote]
Cześć:p
[quote name='Imbir1']cześć Fioneczki :multi: u nas pada mokry śnieg i jest bleeee:placz:[/quote]
U nas też śnieg i zimno:placz: ( gdzie ta wiosna)
[quote name='AgusiaTerierka']Cześć Fioneczki, u nas mizeria pogodowa, dół psychiczny, Sunie "zacieczkowane":placz: .[/quote]
Cześć :p No pogoda jest okropna:placz: