[quote name='Kate I Luka'][FONT=Tahoma]Ja już zaraz koniec pracy i spływam do mojego Rudego rozrabiaki. [/FONT]
[FONT=Tahoma]Netu w domu niet, TZcik porwał mi wszystko i aparat, i kompa.... do rodziców się nie wybieram na weekend, więc koffane kobitki : do poniedziałku :-(:bye: :bye: :bye: :bye: :bye: :bye: :bye: [/FONT][/quote]
Nie będzie Was cały weekendzik:placz:.... to pa, pa :bye:do poniedziałku:p