[quote name='Kate I Luka'][URL="http://imageshack.us"][IMG]http://img85.imageshack.us/img85/6044/0fb71339ff57c5bf87f7269ah4.gif[/IMG][/URL]Hello Fionulki :)[/quote]
Cześć Gastonki:multi:
[quote name='evaxon']czesc Fioneczki babeczki:cool3:[/quote]
Cześć Ewunia:multi:
[quote name='a_ga.isk']WItam wiosennie ;)[/quote]
My też witamy :multi:
[quote name='madzia i medor']Dzień doberek w ten wiosenny dzioneczek;)[/quote]
Dzień dobry:multi:
[quote name='ferraribox']Pozdrowienia dla miniastej dziewczynki i jej pańci.
Lizanko od Gastona,Koki i Nomki:eviltong: :eviltong: :eviltong: :eviltong: :eviltong:[/quote]
Dziękujemy za pozdrowienia :multi:
[quote name='Imbir1']cześć Fioneczki, a co tutaj taka cisza z fotkami?:razz:[/quote]
Cześć:multi: A będą foteczki bo od dzisiaj mam urlop:multi: :multi: