Cześć Ewcia:p
[URL="http://www.fotosik.pl/"][IMG]http://images20.fotosik.pl/251/07503f2e02efd2df.jpg[/IMG][/URL]
A Tigra znowu w wodzie:evil_lol: :loveu:
Cześć Kasiu:p
[quote name='Kate I Luka'][FONT=Tahoma][B]Kochane Wy moje do dzielenia pierwsze: mam dwie wiadomośći - dobrą i złą.[/B][/FONT]
[FONT=Tahoma][B][U]Najpierw zła[/U]: tata nie wygrał :shake: :shake: :shake: :shake: :shake: [/B][/FONT]
[FONT=Tahoma][B][U]Teraz dobra[/U]: wygrałam ja :multi: :multi: :multi: :multi: :multi: Co prawda tylko trójeczkę - czyli 16 zł, ale skoro zainwestowałam 4 zł, a dostaję 16 to jest to już całkiem opłacalny interes :cool3: :cool3: :cool3:[/B][/FONT][/quote]
I co Kasiu podzielisz sie wygraną :laugh2_2: prawda:cool3:
Cześć Bonitko:p
[quote name='AgusiaTerierka']Najbardziej ucieszył mnie rozmiar pierwszego w biuście, biodrach i talii:grins: :megagrin: !
biust 48 cm, biodra 49 cm, talia 44 cm...[/quote]
Boże dla kogo to...:evil_lol:
[quote name='majoka']dawaj zdjęcia gremlinki....[/quote]
Muszę zgrać z aparatu:p
[quote name='ferraribox']Fioneczki nie padajcie:diabloti: Miłego leniuchowania:lol: :lol: :lol:[/quote]
Dziekujemy:p napewno będę odpoczywać:p
[quote name='tygra']cześć Fionki :)[/quote]
Cześć Tygrusie:p
[quote name='Kate I Luka']Zazdroszczę już leniuchowania, ja jeszcze muszę odbębnić dziś do 14stej w pracy :placz:
Mimo wszystko - słoneczka na weekend życzę :cool3:[/quote]
Cześć kasiu :p Słoneczko nam świeci ale jest zimno.
[quote name='madzia i medor']Doberek Fionki:p[/quote]
Cześć Medorki:p
[quote name='gosikf & dogs']Witam!!!W końcu wytęsniona sobota zawitała!!! Dziś mam szkolenie Zeuska i wypadałoby się już szykowac więc spadam...
Gorąco i SŁONECZNIE pozdrawiam i życzę zwariowanego wypoczynku w towarzystwie kogo...?Fiony!:evil_lol:[/quote]
Cześć:p
[quote name='AgusiaTerierka']A nowe zdjęcia gdzie? Pozdrawiamy!![/quote]
Zdjęcia będą ale muszę je wgrać do komputera, a na razie nie mam kiedy:razz:
Cześć:p
[quote name='Agnieszka PPP']
[URL="http://imageshack.us"][IMG]http://img230.imageshack.us/img230/1697/92269736jr2.jpg[/IMG][/URL]
[/quote]
Ale tam u Was pięknie:loveu: :loveu:
cześć Bonitko:p
[quote name='bonita'][B]głupotka w pełni [/B]
[IMG]http://img249.imageshack.us/img249/9283/dscn0815doc9.jpg[/IMG][/quote]
O Boziu:evil_lol: :evil_lol: :evil_lol: ale minki:evil_lol: :evil_lol: