Cześć:p
[quote name='madzia i medor']
Witamy:multi::multi::multi:
Mi dogo działa, ale posty znikają:crazyeye:[/quote]
U mnie posty też zaczeły znikać:mad:
[quote name='madzia i medor']:mdleje:Buhahahaha:mdleje::evil_lol:
Śliczne foteczki:loveu:[/quote]
No i następna się ze mnie śmieje:razz: A foteczek jeszcze troszkę mam :cool3:
[quote name='Magda-Amir']bry wieczór Fionki :cool3:
[IMG]http://img402.imageshack.us/img402/1448/p1060961iv2.jpg[/IMG] :loveu: :loveu: :loveu:[/quote]
Cześć:p
[quote name='AgusiaTerierka']Kochana Mordusia:loveu: :loveu: :loveu:
[IMG]http://img402.imageshack.us/img402/3002/p1060971di8.jpg[/IMG][/quote]
Cześć:p
[quote name='evaxon']witanko:multi:[/quote]
Cześć Ewcia:p
Cześć:p
[quote name='madzia i medor']
Boshh, mi dalej dogo muli, a Wam:angryy: :angryy: :angryy: :angryy:[/quote]
A u mnie dogo normalnie chodzi:multi: Muliło mi przez jeden dzień i myślałam że coś mnie trafi:angryy:
[IMG]http://img164.imageshack.us/img164/5863/nowy3xq1.jpg[/IMG]
Jaki z niej był śliczny maluszek:loveu: :loveu: :loveu: :loveu: A ja prawie wogóle nie mam zdjęć mojej Fiony jak była szczeniakiem i strasznie żałuje:placz:
[quote name='Kiłi']Halo! A gdzie nowe zdjęcia!!?? Ty się nie rowerkuj tylko zdjęcia rób:evil_lol: :mad:[/quote]
Zdjęcia porobiłam i nawet do komuterka wgrałam...jeszcze muszę je pozmniejszać , ale lenia mam:roll:
[URL="http://imageshack.us/"][IMG]http://img65.imageshack.us/img65/5140/15017ic3.jpg[/IMG][/URL]
Rany ale On szybko rośnie, A jaki jest piękny:loveu: :loveu: :loveu: :loveu:
[quote name='Magda-Amir']Puchu - u mnie tez nie było problemów bo juz raz zmienialam... a teraz sie nie da :roll: :shake:
witaj DORRAG :p
i jeszcze Amirek z koteczkiem :loveu:
[IMG]http://images21.fotosik.pl/212/0b07b082e7d3223b.jpg[/IMG]
[/quote]
Jaki ten kotek malusi:loveu: :loveu: