Cześć:p
[quote name='madzia i medor']Dobrze koffani, zaraz pofikam po Waszych galeryjkach, ale najpierw sobie zapalę:roll: :roll: A ja Wam nie powiedziałam, jaką to Dinuś mi wczoraj narobił siarę w sklepie:crazyeye: :crazyeye: Poszłam po owe papierosy i wzięłam ze sobą Dydka, przede mną stała jedna kobiecina - nie zdecydowana klientka:angryy: :angryy: - a za mną jakiś dwóch człeków. Nagle poczułam dziwną woń, dobrze mi znaną i nie winne spojrzenie Dinka:razz: :angryy: Byłam czerwona, jak cegła i nie wiedziałam, czy mam wyjść z tego sklepu, czy co:angryy: Jednak zostałam:cool1: :diabloti: :diabloti:[/quote]
:turn-l: :turn-l: :megagrin: