A no np. wyjeżdża mi tekstem ,żebym zajął się swoją seksualnością:evil_lol: tak jakby to ,że jestem pedałem miało jakieś znaczenie:lol:
A powiem szczerze ,że to jest 1 osoba przy kości ,która jest tak wredna i zawistna.Zawsze mi się wydawało ,że ludzie przy kości są sympatyczni ,mili i weseli i co najważniejsze mają dystans do wszystkiego.A tu taka niespodzianka.
Zresztą szkoda na nią klawiaturki mojego laptopiczusia.;)