Bo wy nie potraficie rzucać:P zła technika.Chodzi mi o to ,że ja rzuce tak daleko ,że nim pies dobiegnie piłka leży na ziemi. Jestem bogiem wiem :P
Suka mojej babki od patyków też ma zjechane troche.Ale raczej od szarpania niż noszenia.
Jak pies łapie piłke w locie to mogą ścierać.Jeśli podejmuje aport z ziemi(w co wątpie patrząc jak Wy kobiety rzucacie)to wtedy raczej nie ściera.Ja mojej suce rzucam kamienie od hmm 6lat a nie ma startego ani 1mm zęba.
Boże ,wy się w ogóle na żartach nie znacie?I wszystko was uraża??Mój czarny Owczarkowaty kundel swego czasu popylał w różu/fiolecie.Czytajcie moje posty z przymrużeniem oka ,okay? BO nie zawsze chce mi się tłumaczyć ,że 80% moich postów nie jest całkiem poważna.
Boże ,ale to jest tylko piesek domowy.Nie wystawowy i chyba dziewczyna może ją sobie strzyc jak jej się żywnie podoba.Dla mnie ważniejsze jest to ,że nawet przed strzyżeniem ,piesek był zadbany ładny wyczesany.(o ile york może być ładny hehe).Chociaż ja bym jej w ogóle nie obcinał ,bo z dłuższymi włoskami wygląda ładniej.
IŚ-no czarne czarne ,bo to akcesoria dla poważnych psów.Dobów ,boksów ,ON ,DON ,Rot ,a nie dla zabaweczek:) Dużo osób z Owczarek.pl je ma i nikt się nie żali na jakość.
Przeszluś-ale Czarnulka nie ma też 5lat i nie musimy do niej ciuciuać jak do niemowlaczka.To już nastolatka i powinna przyjmować krytykę pokornie.A już słowa na k. ,ch. itp. w słowach dzieciaka brzmią wyjątkowo źle.I psują jej cały obraz.
Juliusy mi się tak makabrycznie nie podobają,że szok.
Iś-iposklep tam są takie szele fajne parciane za fajną kase ,na pewno wytrzymałe i mają rączki.
[URL]http://iposklep.pl/index.php?p863,szelki-do-obrony-z-uchwytem-tasma-g-kod-g-0532a[/URL]
Rose ty miałaś wlasną sesje (przekazuje od Atki.Ciekawe kiedy dostane za to bana):diabloti:
[IMG]http://i29.tinypic.com/205waas.jpg%5B/IMG%5D[/IMG]
Aniu czy ja widzę celulit??:diabloti:
[COLOR=#0000FF][FONT=MS Shell Dlg 2][U][IMG]http://i27.tinypic.com/33jq0ps.jpg[/IMG]
Rodzinka
I Asia z Lovelaskiem myślałem ,ze ma lepszy gust
[IMG]http://www.dogomania.pl/[IMG]http://i32.tinypic.com/2z3nh1i.jpg[/IMG][/IMG][IMG]http://i32.tinypic.com/2z3nh1i.jpg[/IMG]
[/U][/FONT][/COLOR]