Suka mojej babki miała może z 2-3kg za dużo czyli przy wzroście ok.55cm ważyła 22kg i wet przy szczepieniu od razu powiedział ,że lepiej ją odchudzić ,bo potem będzie trudniej a szkoda stawów,serca itd.Zwiększyli jej dawke ruchu ,ograniczyli podjadanie i zjechała znów do 18-19kg.(jest bardzo lekkiej budowy).
Ale dojdziesz do tego za jakiś czas tak jak doszłaś do tego ,że kaganiec fizjologiczny to super sprawa i że plastik jest za ciasny mimo ,że wczesniej uważałaś plastik za kaganiec idealny ,a fizjo. za za duży i niewygodny.:P Jak to się mówi tylko krówka nie zmienia zdania:)
Pozdro i kończe dyskusję ,bo się jeszcze obrazisz:)