-
Posts
831 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by gugu
-
Jak narazie chodzi jak burza i się nam rościągneła :roll: :wink: :P
-
[b]Wind[/b] to wszystko wyjaśnia.... :lol: :wink: :P
-
[b]Wind[/b] za dużo trunków w weekend spożywasz!!! :lol: :wink: :P Biedny psiak!!! :wink:
-
[b]Ali[/b] głowa do góry i wielkie [img]http://img343.imageshack.us/img343/2424/klatsch0op.gif[/img] [img]http://img343.imageshack.us/img343/2424/klatsch0op.gif[/img] [img]http://img343.imageshack.us/img343/2424/klatsch0op.gif[/img] dla Derylka,spisał się na medal,nastepny egzamin będzie zdany :P [b]Ibolya[/b] wchodzisz do przeglądaj,wybierasz fotke,która wcześniej została zmniejszona do rozmiarów wymaganych przez dogo 80 na 80,wstawiasz i łaski ci nie robi,wstawia fote którą wybrałaś :lol: :wink: :P Powodzenia!!! :P
-
[b]bos[/b] koniecznie!!! :lol: :P :wink: Chcemy to widzieć!!! :wink:
-
[b]bosik[/b] słoneczko ty nasze,biedne zapracowane,fajnie że znalazłeś czas,witaj!!! :P [img]http://img493.imageshack.us/img493/9519/bussi3uo.gif[/img] :P :wink:
-
[b]vigor_junior[/b] super pomysł,galeria emotek :P ,pod ręką dla welszomaniaków... [img]http://img410.imageshack.us/img410/3372/anioek7dn.gif[/img] [img]http://img410.imageshack.us/img410/3372/anioek7dn.gif[/img] [img]http://img410.imageshack.us/img410/3372/anioek7dn.gif[/img] :P [b]Ali[/b] [img]http://img410.imageshack.us/img410/4641/kciuki7nv.gif[/img] :P
-
[b]vigor_junior[/b] nie trzymaj nas w napięciu,zapodawaj tą niespodziankę jak najszybciej... :lol: :wink: :P
-
Dzięki bardzo wszystkim!!! :P [b]INA[/b] żaba chodzi jak mół :roll: :wink:,ale dogo zaczeło trybić :wink: :P
-
[b]Daga[/b] Oskarek śliczny!!! :P ,tylko ze ja nie chciałabym mieć yorka(moje dzieciaki bardzo chciały) bo dla mnie to za mały piesek,dlatego mam TW,ale rodzinka ta sama :lol: :wink: :P
-
[b]zadziorny[/b] dogo zaczeło chodzić jak burza :lol: ,nie narzekaj :wink: [b]vigor[/b] :lol: :lol: :lol: :wink:
-
jakie słodkie!!! :P [/img]
-
:lol: :lol: :lol: :wink:
-
[b]zadziorny[/b] wiem :oops: ,ależ ślicznego gifka wstawił :P
-
[b]vigor[/b] picie piciem ale ta piłeczka :roll: :wink: :P [b]swallow[/b] już minął miesiac od trymowania,zaczyna troche zarastać jak na zime przystało :wink: :P
-
Oto welsz powietrzny :lol: :wink: :P [img]http://img521.imageshack.us/img521/4113/tnp30500449sw.jpg[/img] [img]http://img521.imageshack.us/img521/2236/tnp30500540gl.jpg[/img] [img]http://img377.imageshack.us/img377/6079/tnp30500522vp.jpg[/img] I regałowy :wink: [img]http://img377.imageshack.us/img377/4708/tnp30500695sd.jpg[/img] [img]http://img377.imageshack.us/img377/228/tnp30500683ie.jpg[/img] [img]http://img377.imageshack.us/img377/9594/tnp30500660ka.jpg[/img] Tak oto zdobyła piłeczkę i była cała happy :wink: :P [img]http://img377.imageshack.us/img377/4511/tnp30500728rt.jpg[/img] 8) :P
-
Coś pomyrdałam,to z pospiechu bo dogo załapało :wink: :P ,ale na chwilke :(
-
Noi nie weszło wszystko :( [img]http://img352.imageshack.us/img352/9807/tnp30500298ny.jpg[/img] [img]http://img352.imageshack.us/img352/9513/tnp30500327xl.jpg[/img] :P :wink:
-
Korzystając z okazji że dogo zatrybiło wstawie fotki Kiki z jej ulubionymi zabawkami :P Jeż wypaproszony przez Kike (prezent córki ) :wink: [img]http://img461.imageshack.us/my.php?image=tnp30500293bw.jpg[/img] [img]http://img461.imageshack.us/img461/2226/tnp30500351km.jpg[/img] [img]http://img461.imageshack.us/img461/7104/tnp30500361bc.jpg[/img] W przerwie ulubiona żabka i kółeczko :P [img]http://img461.imageshack.us/img461/698/tnp30500371vv.jpg[/img] [img]http://img461.imageshack.us/my.php?image=tnp30500327og.jpg[/img] [img]http://img461.imageshack.us/my.php?image=tnp30500387dy.jpg[/img] Jakość taka sobie :oops: :wink:
-
Noi poszło!!! :P [b]vigor[/b] a ja mam biały barszczyk :lol: ,tez pychotka :wink: :P
-
Szlakt mnie trafi!!! :evil: Jak już wejdzie strona to nie mozna puścić posta :( ,nie wiem czy i teraz pójdzie,ciągle ten sam komunikat,to musi być wina dogo :evilbat:
-
[b]coztego[/b] to chyba u ciebie! :( Ja mam ciagle komunikat Proplem in Database Connection :cry: i od wczorajszego wieczoru,udaje mi się wejść za 10 razem i znowu problem :-?
-
[b]jborowy[/b] gdzieś ty sie podziewał,zawiało czy zasypało cię!!! :wink:
-
[b]zadziorny[/b] ależ mnie opsypał mailami :roll: ,dzięki bardzo [img]http://img214.imageshack.us/img214/5831/bussi0me.gif[/img],od razu humorek lepszy :P :wink:
-
[b]vigor[/b] zdróweczka :P [img]http://img352.imageshack.us/img352/7493/fiolecik6le.gif[/img] [img]http://img352.imageshack.us/img352/7493/fiolecik6le.gif[/img] [img]http://img352.imageshack.us/img352/7493/fiolecik6le.gif[/img] :P