a ja bym Ci radzila nie czekac az psiunka bedzie miala 16 miesiecy 8) .zaczelabym juz teraz-wystarczy rejestracja w oddziale ZK i nr.rejestracyjny-i zasuwanie do klasy szczeniakow.Ta klasa jest bezstresowa,psiunia sie przyzwyczai do atmosfery a Ty sie wyluzujesz.obyjesz sie ze wszystkim i w klasie mlodziezy lub posredniej(najlepiej jest wystawiac jak najdluzej w tej nizszej klasie-no chyba,ze w mlodziezy ma sie juz wszystko-czyli CH.Ml)-bedziesz sie juz czula pewniej ....ja wystawiam od 6 miesiaca zycia psy-i bardzo sobie chwale-bo wystawy nie sa stresujace-zobaczymy jak wejde w mlodziez-ale moze ten brak stresu wejdzie mi w krew :D