jutro to ja nie jadę go adoptować, spokojnie. Gdyby to ode mnie zależało to pewnie bym go zabrała :-(( [quote name='wawer']Oj, Lampuszonku, bądź kochany jutro! Może już niedługo... Spraw się, cudo ty, biedne takie!:razz:
[URL="http://www.dogomania.pl/threads/189585"][IMG]http://lh3.ggpht.com/_lKbYy7e16P0/TEqrbas7jcI/AAAAAAAADBg/vk1nabwEdp0/tkughm.png[/IMG][/URL][URL]http://www.dogomania.pl/threads/192066-Tanie-i-fajne-książki-kucharskie-i-nie-tylko-na-hotelik-dla-Maksia-do-20.-września[/URL][/QUOTE]