[quote name='ronja']w ciastka od Gosi;)
Emi ma obróżkę od Ciebie i kiltix
Wisienek znowu linieje i to na biało. Przy głaskaniu wychodzi bialy podszerstek (jak przyjechał, podszerstek był brązowy i taki wychodził przy czesaniu).
Emi i Wiśnia Wisienkowy Wiśniowiecki składają Myszy najlepsze zyczenia urodzinowe. Prosili, by przekazać, ze gdyby nie ciotka Mysza, nie byloby ich już tu[/QUOTE]
Święta prawda i jeszcze wielu innych, które uratowała.
Wszystkiego naj... :-)