Bylam na jednej wystawie w Holandii. Wedlug mnie jezdza bo w Austrii czy na Wegrzech dostaje sie CAC-e w kazdej klasie, a Holandii jest jeden na plec razem z klasa mlodziezy. W Holandii nie wyjdziesz wczesniej niz o 15, bo ochraniarze blokuja wyjscie. A w innych krajach mozesz wyjsc od razu po wystawieniu psow. Luksemburg jest bardziej popularny niz Holandia bo mozesz skonczyc championat za 1 CAC z klasy championow.
Oprocz tego odleglosc do Holandii jest wieksza niz do Austrii( przynajmniej z centralnej Polski)
Poza tym oplaty w Holandii sa troche drozsze niz w innych panstwach.