Jump to content
Dogomania

Asia_W

Members
  • Posts

    99
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by Asia_W

  1. takie zdjecia to mozna ogladać wciąż i wciąż:lol: wracam do nich od nowa i ciągle:lol:
  2. Pierwszy raz dane mi było spędzic sylwestra w tak zakręconym gronie;), a dodatkowo jeszcze przy ognisku:multi: Bardzo, bardzo dziekuję Dorotce za zorganizowanie tych zawodów:loveu:, było SUPER:multi: do niczego nie można było sie przyczepić:lol:a jedzenia tyle, ze takie wysmienite ciasta i sałatki niemiały kogo skusić:lol: Nawet trudności spowodowane aurą nie są w stanie mnie przestraszyć przed następnym takim sylwestrem:eviltong:
  3. I dala Wampira, to pierwsze święta bez niego:(
  4. Magda to na tutejszym forum Zielsko :lol: jak znajdzesz uzytkownika to napisz PW :wink:
  5. Pandzia, a cóź to za biały belg w Twoim avatarze? :wink: Napisz cos o nim, jeżeli jest to Twój pies :lol: jak nie twój to tez napisz :lol:
  6. Mała jest słodka :lol: i chociaz na tej fotce mało widac uszy, to śmiem twierdzić że jak na jej wiek to wszystko jest oki :lol: widziałam, ze zalogowałas sie na belgach :lol: daj znac, ze jestes, a otrzymasz sporo róznych rad, które moga Ci sie przydać :lol: Pytaj, a odpowiedx otrzymasz :fadein:
  7. Witaj Pandzia :lol: Ja co prawda nie mam doczynienia z czrnymi tylko z rudymi, ale co belg to belg, niewiele poza kolorem różnia sie od siebie. Moim zdaniem na razie nie masz czym sie przejmowac tak wygladało jedno z moich szczeniat w wieku 3 miesiecy [img]http://kenneldart.com/wolfi08.jpg[/img] a tak wygladała w wieku 9 miesiecy [img]http://kenneldart.com/wolfi18.jpg[/img] moim zdaniem tylko ciut za wczesnie trafiła do Ciebie ta suczka, bo powinna w wieku 8 tygodni, a nie 7, ale to nie jest jakas drastyczna róznica. zapraszam na forum owczarka belgijskiego i zyczę wszystkiego najlepszego małej suczce :lol: :lol:
  8. Asia_W

    Zawody - sonda

    Pisałem już na "sportowym", ale napiszę też tu, bo to chyba dość ważny przy takim planowaniu. [b]6-7 są na Węgrzech Mistrzostwa Świata Owczarków Belgijskich ([color=red]Agility[/color], IPO, obidience i mondioring).[/b] To byłem ja, Jarząbek Wiesław ;) Robull
  9. Dla mnie jest to normalne i wcale nie dziwię sie Belguni, ze osoby młodociane potrzebuja opieki i zgody rodziców na takie imprezy, nie widze, żadnego problemu jeżeli z danego klubu zgłosiła się osoba nie mająca 18 lat, to potrzebna zgoda rdzica+osoba, która bedzie za taką małoletnia odpowiadać i juz po kłopocie
  10. Ja dołożę jeszcze jedna fotkę BIS Junior suki Jak sie nie myle to na jedynce stoi suczka Imago's VERY NICE VAMP, na trójce moja Wiki, ale nie stety nie pamiętam jak nazywa sie suczka, która stoi na dwójce. [img]http://www.belgi.com.pl/files/wiki_na_bis-krak_w_113.jpg[/img]
  11. Asia_W

    Wiki

    a to moje suczki tez juz zmeczone po ostatnim spacerku [img]http://www.pupile.com/pup/images/img_7693.3.JPG[/img] i jeszcze miś koala :lol: [img]http://www.pupile.com/pup/images/img_7693.1.JPG[/img]
  12. Jak byś znalazła trochę czasu, to ja poproszę na maila. [email protected]
  13. Trudno, jeszcze się do końca nie zdecydowałam, ale jeżeli nie będzie się to wiązało z jakimś niebezpiecznym zabiegiem, to chyba sprubuję. Przecież nie robię tego dla kasy, tylko po to, żeby poprawić pulę genetyczną w rasie. Uwielbiam swoją rasę i chciała bym zrobić jak najwięcej dobrego. Pozostawiając po swojej suce fajne szczeniaczki. Może niektóre z nich zapoczątkuja jakąś nową hodowlę :lol:
  14. Pewnie ma, ale w zeszłym roku był miot po tym psie i było tam 8 szczeniąt :lol:
  15. Niestety nie, nieżyją też jego najwybitniejsi synowie.
  16. Pies którym ja chcę kryć zostawił po sobie bardzo dużo wybitnych dzieci, wręcz trudno w danej chwili znaleźć psa w rodowodzie którego niema tego psa. Jest tylko jedno ale, aktualnie jest on dość daleko w tych rodowodach.
  17. Co słychac u małego belgusia i nie doświadczonej właścicielki :lol:] Jak sobie radzą?
  18. Bardzo interesuje mnie ten temat. Tez chcę kryć moją sukę mrożonym nasieniem, ale to dopiero pomysł na razie nie dowiadywałam się gdzie to można zrobić bezpiecznie i dobrze. Po psie którym ja chcę kryć urodziło się 8 szczeniąt w Belgi, ale nie wiem czy oni to robili u siebie, czy może jeździli za ocean. Jak czegoś się dowiem to podzielę się z Wami informacjami.
  19. Mylisz się, jest dużo takich osób, a nie placą z róznych względów nie koniecznie z braku kasy.Podam przykład, rzecz działa się w naszym związku w tym roku. Jest hodowla, która była zarejestrowana w Zk, ale pani sie znudził związek i przeszła do innej organizacji. Ale rodowody z wpisami Zk nadal ma. Inna pani postanowiła pokryć swoja suczkę, znalazła w internecie reproduktora idealnego dla swojej suczki. Piesek miał w rodowodzie stempelek pies reproduktor. Szczeniaczki się urodziły i co dalej, mają dostać metryczki, czy nie? Hodowla już dawno nie należy do Zk i wszystkie psy które tam są, ale nie wszyscy wiedzą, że ZK nie jest jedyną organizacją w Polsce.
  20. Z moich obserwacji wynika, że bardzo mało, a przecież każdy członek ZKwP dostaje zawiadomienie.I przy okazj, w interesie własciciela suki jest sprawdzić czy reproduktor jest reproduktorem i czy właściciel napewno jest członkiem ZKwP, żeby nie było niespodzianki.
  21. Ta ankieta jest pod jednym względem zadziwiająca. W Polsce gronków jest dużo więcej niż tervików, a jak wynika z ankiety powodzeniem ciesza się podobnym. Więc dlaczego jest taka różnica w obecności "na żywo" tych odmian. Dlaczego miłosnicy gronków częściej decydują się na posiadanie psa.
  22. Rude długowłose :lol:
×
×
  • Create New...