[quote name='Asiaczek']Musiałku, ja nawet nie myslę... po co?
Co ma tyc, to będzie... Mamy wesoły busik, to pogadamy, zjemy resztke jedzenia, wypijemy resztki picia, dojedziemy do jakiegoś McDonalda lub KFC i potem to juz z górki... Bo i chłodniej będzie i może jakaś mała drzemka...
pzdr.[/QUOTE]
aż Wam pozazdraszczałam