[quote name='Lotty']Mnie też. Ta wystawa to porażka organizacyjna tak samo zresztą jak krajówka w Przemyślu:shake:. Ciekawe dlaczego zaprosili tego samego sędziego, przecież to jest sprzeczne z regulaminem:angryy:[/QUOTE]
Krajówkę w Przemyślu oceniam na "w miarę przyzwoitą", na Jarosław trzeba zacisnać zęby :evil_lol:.
Nie mam pojęcia czemu ten sam sędzia, może zapomnieli, że w tamtym roku miał być inny i na miejscu nastąpiła zmiana na Panią Rogowską
Może jest ktoś na forum z oddziału w Przemyślu i coś zadziała :p