[quote name='góral'][quote name='sh_maniak']Zgłaszam sie na czarna liste wystawców 8)
1. spódnica ( często) 8)
2. farbowane włosy 8)
Maga ucz sie :lol: :lol:[/quote]
ufff.....nie mam niczego z czarnej listy :wink:[/quote]
A jaki to problem, włos zafarbować najlepiej pod kolor psa, spódniczka w szkocką kratę i wio na ring :wink:
[quote name='maga18']juz wiem czemu MlChPl nie moge z Toffim ukonczyc... w spodniach wystawiam :lol: :lol: :lol: :lol: :bigcry: :wallbash: :shake: :sweetCyb:[/quote]
Młoda jesteś i jeszcze wiele musisz sie nauczyć, teraz z dorosłym championatem pójdzie ci jak po maśle, :wink: :wink:
[b]Ress [/b]jak możesz pisać że Gizmuś jest brzydki :evil: on jest piekny inaczej, i mnie się baaaardzo podoba mimo klapnietych uszków, a może dlatego że właśnie ma klapnięte. Jest takim słodziutkim psiakiem. :lol: :lol:
Bo ja mam dwa najpiękniejsze brzydale pod słońcem i będę się nimi chwalic gdzie się da :lol: :lol:
Zrobił w nim nie tylko kroczek ale zasuwał w nim od wetki do domku. Pieniążki nie poszły na dentyste, to poszły na kubraczek :lol: :lol:
[b]Malawaszka[/b] jak to co zrobic z takim brzydactwem, jak nie wyrośnie na takiego co by sie wymarzył, ucho oklapnie albo jeszcze co gorszego, do drzewa go w lesie przywiązać albo żywcem do rzeki wrzucić. 0X
Radarek w nowym kubraczku :lol:
[URL=http://imageshack.us][img]http://img225.imageshack.us/img225/2738/ubranko11ue.jpg[/img][/URL]
[URL=http://imageshack.us][img]http://img228.imageshack.us/img228/6333/ubranko20qv.jpg[/img][/URL]
Proszę to ze mnie ściągnąć :evilbat:
[URL=http://imageshack.us][img]http://img229.imageshack.us/img229/1214/ubranko3zdejm9zj.jpg[/img][/URL]