Jump to content
Dogomania

Sabina1

Members
  • Posts

    1068
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by Sabina1

  1. xxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxx
  2. Witaj Beatko ! Największy z nich waży 314g i na długość , ma jakieś 22-23 cm. Najmniejszy, ma ok18 cm i waży 166g. Z tych danych, to tylko wagi są prawdziwe, bo one są takie ruchliwe, że bardzo trudno podać długość. Na wystawach ważna jest tylko waga. Dorosła świnka waży od 800(samiczka) dp kilograma, samiec może mieć 1100-1200g i troszkę więcej. Ja miałam wypożyczonego na krycie takiego 1500, ale to była inna rasa, niż te, które ja mam.
  3. [B]DZIECI ŚWITKI[/B] [B]Bazyli[/B] [IMG]http://img409.imageshack.us/img409/1197/bazyli1os5.jpg[/IMG] [IMG]http://img409.imageshack.us/img409/8135/bazyli2lu2.jpg[/IMG] [IMG]http://img409.imageshack.us/img409/4003/bazyli3yb6.jpg[/IMG] [IMG]http://img409.imageshack.us/img409/7844/bazyli4ww6.jpg[/IMG] [IMG]http://img409.imageshack.us/img409/8445/bazyli6dx7.jpg[/IMG] [B]Barbarossa[/B] [IMG]http://img409.imageshack.us/img409/6716/barbarossa1dy0.jpg[/IMG] [IMG]http://img409.imageshack.us/img409/992/barbarossa2km5.jpg[/IMG] [IMG]http://img409.imageshack.us/img409/5493/barbarossa3sz7.jpg[/IMG] [IMG]http://img409.imageshack.us/img409/6761/barbarossa4oi3.jpg[/IMG] [B]Bonnie - Bellinda[/B] [IMG]http://img409.imageshack.us/img409/2940/bonniebellinda1er7.jpg[/IMG] [IMG]http://img409.imageshack.us/img409/835/bonniebellinda3va7.jpg[/IMG] [IMG]http://img409.imageshack.us/img409/2509/bonniebellinda2pw6.jpg[/IMG]
  4. [B]Oto obiecane zdjęcia maluszków. Wczoraj skończyły 3 tyodnie.[/B] [B]DZIECI ESKAPADY[/B] [B]Arseniusz[/B] [IMG]http://img440.imageshack.us/img440/5340/arseniusz1lj4.jpg[/IMG] [IMG]http://img341.imageshack.us/img341/1564/arseniusz2iz6.jpg[/IMG] [IMG]http://img262.imageshack.us/img262/3847/arseniusz3gi2.jpg[/IMG] [B]Amantka[/B] [IMG]http://img517.imageshack.us/img517/4580/amantka1yr6.jpg[/IMG] [IMG]http://img410.imageshack.us/img410/1095/amantka2yt9.jpg[/IMG] [IMG]http://img410.imageshack.us/img410/6676/amantka3kg1.jpg[/IMG] [B]Arabella[/B] [IMG]http://img168.imageshack.us/img168/4589/arabella1jb7.jpg[/IMG] [IMG]http://img168.imageshack.us/img168/4539/arabella2xh4.jpg[/IMG] [IMG]http://img168.imageshack.us/img168/4954/arabella3bs4.jpg[/IMG] [IMG]http://img168.imageshack.us/img168/1075/arabella4xp5.jpg[/IMG] [B]Anima[/B] [IMG]http://img401.imageshack.us/img401/4817/anima1mo9.jpg[/IMG] [IMG]http://img401.imageshack.us/img401/2205/anima2dw1.jpg[/IMG] [IMG]http://img401.imageshack.us/img401/9464/anima3kt6.jpg[/IMG] [IMG]http://img401.imageshack.us/img401/7966/anima4nz2.jpg[/IMG] [IMG]http://img401.imageshack.us/img401/4720/anima5qx6.jpg[/IMG]
  5. [URL]http://img259.imageshack.us/img259/2008/wekibuda0109bno4.jpg[/URL] A gdzie to ten Weki zagląda? Chyba nie do ula?
  6. [quote name='anetta']Sabina, a foty maluchow to pokazesz?:cool3: [/quote] Foty robiłam, jak miały kilka dni, ale teraz są ładniejsze i w pątek będą miały 3 tyg, to zrobię do niedzieli i pokażę. Muszę zacząć szukać nabywców :placz: [SIZE=4][B]Poświatko - [/B][/SIZE][SIZE=2]dobrze, że uporaliście się już z przeprowadzką. Zadowolona jesteś z nowego domku? Chyba tak, bo widzę, że humorek Ci dopisuje.[/SIZE]
  7. Sabina1

    Porcelaine

    Dziekuję bardzo za linka, dopiero teraz weszłam na dogo. Piękny pies prawda? taki szlachetny :loveu:
  8. Dziękuję bardzo wszystkim - już zamieniłam ;)
  9. E tam Boogie, Ochotna mi się podoba :lol:
  10. Sabina1

    Porcelaine

    [quote name='samograj'] [B]1 ogar[/B] [/quote] To oni są tak samo niemądrzy jak my. My, bo niedostatecznie popularyzujemy własne rasy, sprowadzając często okropieństwa ze świata, oni, bo mając takie piękne psy u sąsiadów za ściana, dorobili się do tej pory jednego. Aniu, namów ich , żeby natychmiast sprowadzili wspaniałego męża dla niej :lol:
  11. Przepraszam, umknęło mi. Nie wiem jak zamienić na linka. Bardzo proszę justys95 zamień mi dobrze?
  12. Jaka ona jest śliczna!!!!!!!!!!!! Ciapuchna taka kochana :loveu: [URL]http://img301.imageshack.us/img301/3324/ochotnaboogie2fy9.jpg[/URL]
  13. Sabina1

    Porcelaine

    Porcelaine? chyba tylko jedna suczka jest w Polsce, a strasznie mi się podobały. Widziałam tylko na ilustracjach, ale nawet ze zdjęć widać, że to piękne psy. Ochotna świetnie trafiła, bo i miejsce i towarzystwo doborowe :loveu: Bardzo, bardzo proszę o fotki, jak będą :multi:
  14. Anetto, malutkich jest 7.Cztery po Eskapadzie i Soulu, czarnej coronetce i samczyku slate blue(takim gołębio-szarym) i trzy po Świtce i Carlosie, w kolorach czerwono-rudo- białe. Jedno dziecko Świtki jest merinkien, tzn ma sierść karbowaną. Jest czerwony z białą koronką. Wiem, ze świni nie umywają się do piesków, rozumki mają kubusiowo-puchatkowe, ale są delikatne i słodkie :loveu: Będzie więcej,bo one teraz siedzą parami, a przedwczoraj jeszcze dojechał czerwony mąż us-teddy dla czerwonej Ydared :multi:
  15. Agnieszko 1215, która posiadasz Wekiego, murki i własnego Bacę. Witaj!!!!!! Własnie zdałam sobie sprawę, ze chyba poznamy się osobiście!!!!!!!!!!!!!:multi: :multi: :multi: Zosia rodzi przy końcu sierpnia, a może na początku września, Tydzień temu, byliśny w takim duuuuuuuuużym sklepię pt. "Świat dziecka" Dużo się jednak zmieniło od czasu kiedy ja kupowałsm wstrętne batystowe koszulki , wiązane na tasiemki. Śliczne są rzeczy, zwłaszcza te na rozmiar 62, a nawet są na 56. Polarowe kolorowe kocyczki, pościel na łóżeczka. Są takie kocyki z rzepami. Jak zapniesz te rzepy, to wychodzi taki rozek z kapturkiem. No i przede wszystkim kolory.Mimo, ze dominują niebieskie i różowe(bo przecież Polacy jeszcze nie wpadli na tu, ze mogą być inne ), to przynajmnij odcienie są już ładniejsze.Justyna nakupiła Zosi mnóstwo ciuszków, także do roli cioci przygotowuje się prawidłowo. Bawiłyśmy się wogóke w tym sklepie znakomicie. Co poza tym ? Poza tym, to świnki mi się rozmnożyły i mam 21sztuk.:angryy: :diabloti: :angryy: :diabloti: :mad: :mad: :mad: AGA, jak Ty sądzisz, czy ucieszyłaby Cię parka ślicznych świnek?
  16. :calus: :loveu: :loveu: :loveu: :loveu: :loveu: :loveu: :loveu: :loveu: :loveu: :loveu: :loveu: :loveu: :loveu: :loveu: :loveu: :calus:
  17. [quote name='samograj']Myślę, że każdy ogaroman ma swoje preferencje, jak również każdy sędzia ocenia po swojemu więc: po co są wzorce:niewiem: ???[/quote] Może dlatego,że to bardzo niewyrównana rasa i rzadka
  18. Jest przepiękna, mimo, ze już się pogubiłam, czy obecnie obowiązuje standard z XVI, czy zb XXI wieku :cool3:
  19. [quote name='mmbbaj'] Jedną z atrakcji dla Zagrajka było to, że w niektórych miejscach wolno mu było pokopać ;) [/quote] A niechby sobbie wszystko przekopał. On na pewno liczy na to, ze jeszcze dzieś wyjedzie :lol:
  20. Witaj Bajaneczko ! Przykro takpatrzeć w te biedne oczka. Całe szczęście, ze Zagraj jest taki łagodny i rozruszał kolegę
  21. [B]LILIANA[/B] [IMG]http://img460.imageshack.us/img460/2997/lili1cb8.jpg[/IMG] [IMG]http://img75.imageshack.us/img75/3037/lili2tm0.jpg[/IMG] [IMG]http://img75.imageshack.us/img75/8630/lili3mw4.jpg[/IMG] [IMG]http://img75.imageshack.us/img75/5316/lili4jv8.jpg[/IMG] [B]ADAM[/B] [IMG]http://img75.imageshack.us/img75/6415/adam1vk7.jpg[/IMG] [IMG]http://img460.imageshack.us/img460/7053/adam2su6.jpg[/IMG] Jak się Wam podobają ? To złoty i srebrny agouti.Ja mogę tylko powiedzieć,że są przesłodkie :oops:
  22. [quote name='bea100']No to ja wpadam z WIELKIMI GRATULACJAMI dla Dymkowej i pięknie się prezentującej Jeżyny Olfactus :loveu: Bardzo GRATULUJĘ zwycięstwa i tytułów Redzie Z Rodu Udry (hodowcom i opiekunom) :loveu: Ogromnie GRATULUJĘ Rożkowym :loveu: i bardzo się cieszę z osiagnięć dzieci (córek) Rożka :loveu: Bardzo GRATULUJĘ hodowcom Olfactus oraz hodowczyni Nadburzańskie Granie :loveu: Wielkie gratulacje dla Wszystkich pięknych Ogarów-zwycięzców :loveu: Gdyby nie pogoda (pod psem :cool3: ) to wystawa byłaby super (i tyle ogarków, brawo , rośniemy w siłę :multi: ). ...[/quote] [B]Bea, ujęłaś to zwięźle i wymieniłaś wszystkich, więc ja się z całą serdecznością pod Twoim postem i [COLOR=red]GRATULACJAMI [/COLOR][COLOR=black]obiema rękami [/COLOR]podpisuję.[/B]
  23. [quote name='aga1215'][IMG]http://smileys.sur-la-toile.com/repository/Chiens_et_chats/minichien6.gif[/IMG] [IMG]http://smileys.sur-la-toile.com/repository/Chiens_et_chats/minichien6.gif[/IMG] [/quote] Aga , Ty masz zawsze śliczne emotki! Ten powiewający kapeluszem facio zawsze mnie zachwycał i pieski też śliczne :loveu: Pusto, bo mi się nudzi. To znaczy psy mi sie własne znudziły.Są ospałe, żebrzą o landrynki, a przeokropnego Bolusia też już od miesiąca nie ma. Raczej uprasza się o nie składanie kondolencji, ponieważ uśpienie go nie było tragedią życiową, a raczej rozpaczliwym aktem zachowania reszty władz umysłowych. Żadnych więcej psów, ani kotów, zwłaszcza znalezionych na przystankach. Jedyną atrakcją jest teraz przepiękne siedlisko Poświaty i jej okres przedprzeprowadzkowy.
  24. Ja też jestem na posterunku, czytam te fantastyczne opowiadanka, tylko, ze Katcherine zapomniała już o mnie i o moim niezwykle upartym , osłowatym wyżłuniu. Ale podziwiam ją jak zwykle i nawet pozdrawiam :loveu:
  25. Po kolei to idzie tak: 1. Świtka 2 i 3 Eskapada 4.Soul, czyli Duszek 5.Alice 6. Romuś 7 i 8 Carlos 9. Ivanka 10.Fanny 11. Puszek 12. Joasia Nie ma zdjcia Ydared i Trampusia
×
×
  • Create New...