-
Posts
1068 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by Sabina1
-
TARNÓW-wyżełek DROP w końcu ma swojego człowieka!!!
Sabina1 replied to _Aga_'s topic in Już w nowym domu
O, no proszę jak sobie z Gryskiem razem biegają.Gdyby był agresywny, to by go zeżarł na początku, więc proszę, ani złego słowa o tym ślicznym psie. Zazdroszczę, że Dropek lubi wodę.Caro, nie dość, że za żadne skarby nie wejdzie, to jeszcze się oberwie szczęśliwej namoczonej Sabuchnie. -
TARNÓW-wyżełek DROP w końcu ma swojego człowieka!!!
Sabina1 replied to _Aga_'s topic in Już w nowym domu
E tam agresywny. Caruś też głucho warczy, [B]na wszelki wypadek[/B], ale jak go zaatakowała wyżlica, to uciekł i już. Ja myślałam , że będzie kłopot z dropem i Gryskiem razem, a on nic, więc nie wierzę w żadną agresję. Pewnie po prostu nie da sobie po głowie jeździć. ps.w 3/4 opowiadań ludzi, ze niby pies agresywny, zdecydowanie nie wierzę. -
TARNÓW-wyżełek DROP w końcu ma swojego człowieka!!!
Sabina1 replied to _Aga_'s topic in Już w nowym domu
Mało, że nie ma zdjęć, ale ani słowa od dłuższego czasu :angryy::mad: -
[quote name='mmbbaj'] ale nie wiedziałam, że ktoś tu jeszcze zagląda :cool3: Dziękuję tym, którzy nas jeszcze pamiętają :loveu: [/quote] Zaglądają i pamiętają, a jakże :multi:
-
Asiaczku, zanudziłam Cię? To już nie będę. Idę sobie do sklepiku.
-
Kwiatki się dlatego uszczykuje, zeby nie osłabiać rośliny, bo one(te kwiatki) są nieatrakcyjne. Swoją drogą, to cudowne, mieć gotowy ogród i odkrywać sobie powoli, jakie to rośliny, a widać, że ktoś kto sadził, znał się , bo masz wiele pięknych krzewów :loveu:
-
Co mają znaczyć te drwiące emotki???????????????????????? :lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol:
-
[quote name='Poświata']No żesz kurcze, podobne są :hmmmm:, ale uśmiałam się sama z siebie po pachy :grin:[/quote] Beatko, jak zakwitnie jesienia , czy zimą,to oczar, jak wiosną - to leszczyna. A koleusa sadzonki potrzymaj najpiew w wodzie. Bardzo szybko puszczą korzebie i dopiero wtedy do doniczki. Wiosną, tym samym sposobem,zrobisz sobie sadzonki do skrzynek, alno wprost do ogrodu. ps. A jakie masz te koleusy?
-
[URL]http://img250.imageshack.us/img250/3114/weki0160bqj7.jpg[/URL] Aguniu, czy Ci się to podoba, czy nie, Wektor wdł.mnie jest bardzo podobny do........Wałęsy :diabloti:
-
Może poprosimy Beatę, żeby tę wyremontowaną piwnicę przeznaczyła na Klub Dogomaniaczek?
-
[quote name='Maga100'][B]a tu widać jego wygolone ciao i szwy :cool1: Wstawiam linkiem, żeby nie narazić co wrażliwszych[/B] [URL]http://i26.photobucket.com/albums/c120/Maga300/album5/9-4-6.jpg[/URL][/quote] E tam zaraz narazić. Szwy widać, ale też widać,że on jest bardzo zgrabny. Smukły taki.
-
:multi: :multi: :multi: :multi:
-
:angryy: :angryy: :angryy: :angryy: :angryy:
-
[quote name='asher']A Aga chyba poszła z Bacą w tango... :cool3: Bo tak tu pusto i cicho........[/quote] Aga żałuje i się wstydzi, że nie przyjechała do Podkowy :angryy:
-
[quote name='Poświata'] ([SIZE=1]ale cicho sza, żeby nie zapeszyć[/SIZE]). .[/quote] O Boże, Boże, co się jeszcze może zmienić? Nie chcę zapeszyć, ale taka jestem ciekawa.......Może chcecie wyemigrować :mad: :mad: :mad:
-
To wobec tego ja też, jak Asiaczek, dziękuję : Beatce za zaproszenie w to śliczne miejsce, serdeczność i chęć nakarmienia mnie za wszelką cenę pysznościami paxhnącymi niebiańsko, P. Wojtkowi za odprowadzenie na stację, bo rzeczywiście w ciemnościach nijak by mi było w nieznanym miejscu, Gabryni za pokazanie króliczków i mnóstwo o nich informacji, za , ciepły, śliczny uśmiech, Całej rodzinie za ogromną gościnność, Wszyskim gościom za przemiłą atmosferę. Wiecie co ? Wspominając to spotkanie, stwierdziłam, że ja też, z powodów wymienionych wyżej, najadłam się do syta :loveu: :loveu: :loveu:
-
KARTKA dla SABINKI - wróciłabym do CARO i SPÓŁKA,,,,ale żal
Sabina1 replied to Sabina1's topic in Foto Blogi
Chcąc nie chcąc, zmieniła mi się kolejność uczuć i stopniowanie. Najpierw jest najpiękniejszy na świecie Antoś (niech ktoś zaprzeczy :mad: :mad: :mad: ), potem dłuuuugo, dłuuuugo nic, potem Saba, Carusek i moje świneczki :oops: :oops: :oops: . Na samym szczycie tej piramidy stoją trzy bardzo ważne osoby : Mama i Tata Antosia,oraz zakochana w nim od pierwszego spojrzenia ciocia Justyna :lol: -
KARTKA dla SABINKI - wróciłabym do CARO i SPÓŁKA,,,,ale żal
Sabina1 replied to Sabina1's topic in Foto Blogi
[IMG]http://img66.imageshack.us/img66/4185/dscf2012jpgavf8.jpg[/IMG] [IMG]http://img411.imageshack.us/img411/7696/dscf2016jpgbyj0.jpg[/IMG] [IMG]http://img411.imageshack.us/img411/1944/dscf2048jpgasu1.jpg[/IMG] [IMG]http://img411.imageshack.us/img411/6783/dscf2057jpgbht6.jpg[/IMG] [IMG]http://img411.imageshack.us/img411/665/dscf2058jpgcqz8.jpg[/IMG] -
Dzisiaj jest taki piękny dzień. Wyobrażam sobie Beatko, jak Twoje sosny, podświetlone słońcem, rzucają cień na ogród, wszystko pachnie żywicą i jest jak w raju :loveu: .
-
[quote name='asher'] ? :cool3: :evil_lol: Świnki znakomicie dogadują się z królikami, bez problemu moga mieszkać w jednym kojcu :cool3: I chyba nawet inteligentniejsze są niż króliki, prawda Sabinko? :cool3: [SIZE=1] :-([/SIZE][/quote] Czytałam, że świnki ignorują wszystkie zwierzęta, z wyjątkiem królików. Reagują na nie pozytywnie, tylko czaem nie rozumieja, co króliki do nich mówią, bo to jednak inny język :lol: Nawiasem mówiac, Asherku i Beatko, moje małe świnki w poniedziałek kończa miesiąc i szukać będą nowych domków(także niektóre dorosłe) z królikami i Sabinkami psiemi, których się zupełnie nie boją :cool3: .
-
Ja myślałam,że najbardziej podobają mi się króliki barany, ale ten jest przepiękny :loveu: , Dymek jaką już ma grzywę :multi: Milunia i Toffi bardzo wydorośleli, ale czas leci .
-
KARTKA dla SABINKI - wróciłabym do CARO i SPÓŁKA,,,,ale żal
Sabina1 replied to Sabina1's topic in Foto Blogi
Ja chciałam Asherka odesłać do Ciebie, ale nie pamiętam w tej chwili gdzie jest więcej zdjęć psa i Podkowy, tu,czy na Psiakrew. -
KARTKA dla SABINKI - wróciłabym do CARO i SPÓŁKA,,,,ale żal
Sabina1 replied to Sabina1's topic in Foto Blogi
[quote name='asher']Która? [B]Poświata,[/B] czy mnie wzrok myli, czy może w Twoim podpisie naprawde gości cairn? :crazyeye: :loveu: [/quote] Beatka może już dziś nie zajrzy, więc ja Ci powiem, ze ma młodzutką cairnkę w najbardziej zakonspirowanym kolorze jaki może być :lol: To futerko jest :lol: przedziwne i bardzo ładne :loveu: -
KARTKA dla SABINKI - wróciłabym do CARO i SPÓŁKA,,,,ale żal
Sabina1 replied to Sabina1's topic in Foto Blogi
[quote name='asher']Zemdlałam :mdleje: Z zachwytu! :mdleje: Uwielbiam świnki!!! :loveu: :loveu: :loveu: Sabinko z gromadką (nieźle powiększoną, jak widzę :lol: ), witajcie :multi:[/quote] Asherku kochany, jesteś nareszcie!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! I bądź już na zawsze z nami!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! [quote name='Poświata']Ooooo :crazyeye: , Asia :multi: . A co stoi na przeszkodzie żebyś miała świnki, skoro je uwielbiasz. Sabina na pewno by się ucieszyła :cool3: .[/quote] No właśnie, mam trochę na zbyciu :angryy: -
KARTKA dla SABINKI - wróciłabym do CARO i SPÓŁKA,,,,ale żal
Sabina1 replied to Sabina1's topic in Foto Blogi
To zupełnie niechcący. Kasowałam niektóre posty i tak mi wyszło. Nie można zkasować postu zupełnie, bo komputer wtedy pisze, ze jest za mało znaków