Jump to content
Dogomania

Sabina1

Members
  • Posts

    1068
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by Sabina1

  1. O, no proszę jak sobie z Gryskiem razem biegają.Gdyby był agresywny, to by go zeżarł na początku, więc proszę, ani złego słowa o tym ślicznym psie. Zazdroszczę, że Dropek lubi wodę.Caro, nie dość, że za żadne skarby nie wejdzie, to jeszcze się oberwie szczęśliwej namoczonej Sabuchnie.
  2. E tam agresywny. Caruś też głucho warczy, [B]na wszelki wypadek[/B], ale jak go zaatakowała wyżlica, to uciekł i już. Ja myślałam , że będzie kłopot z dropem i Gryskiem razem, a on nic, więc nie wierzę w żadną agresję. Pewnie po prostu nie da sobie po głowie jeździć. ps.w 3/4 opowiadań ludzi, ze niby pies agresywny, zdecydowanie nie wierzę.
  3. Mało, że nie ma zdjęć, ale ani słowa od dłuższego czasu :angryy::mad:
  4. [quote name='mmbbaj'] ale nie wiedziałam, że ktoś tu jeszcze zagląda :cool3: Dziękuję tym, którzy nas jeszcze pamiętają :loveu: [/quote] Zaglądają i pamiętają, a jakże :multi:
  5. Asiaczku, zanudziłam Cię? To już nie będę. Idę sobie do sklepiku.
  6. Kwiatki się dlatego uszczykuje, zeby nie osłabiać rośliny, bo one(te kwiatki) są nieatrakcyjne. Swoją drogą, to cudowne, mieć gotowy ogród i odkrywać sobie powoli, jakie to rośliny, a widać, że ktoś kto sadził, znał się , bo masz wiele pięknych krzewów :loveu:
  7. Co mają znaczyć te drwiące emotki???????????????????????? :lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol:
  8. [quote name='Poświata']No żesz kurcze, podobne są :hmmmm:, ale uśmiałam się sama z siebie po pachy :grin:[/quote] Beatko, jak zakwitnie jesienia , czy zimą,to oczar, jak wiosną - to leszczyna. A koleusa sadzonki potrzymaj najpiew w wodzie. Bardzo szybko puszczą korzebie i dopiero wtedy do doniczki. Wiosną, tym samym sposobem,zrobisz sobie sadzonki do skrzynek, alno wprost do ogrodu. ps. A jakie masz te koleusy?
  9. [URL]http://img250.imageshack.us/img250/3114/weki0160bqj7.jpg[/URL] Aguniu, czy Ci się to podoba, czy nie, Wektor wdł.mnie jest bardzo podobny do........Wałęsy :diabloti:
  10. Może poprosimy Beatę, żeby tę wyremontowaną piwnicę przeznaczyła na Klub Dogomaniaczek?
  11. [quote name='Maga100'][B]a tu widać jego wygolone ciao i szwy :cool1: Wstawiam linkiem, żeby nie narazić co wrażliwszych[/B] [URL]http://i26.photobucket.com/albums/c120/Maga300/album5/9-4-6.jpg[/URL][/quote] E tam zaraz narazić. Szwy widać, ale też widać,że on jest bardzo zgrabny. Smukły taki.
  12. :multi: :multi: :multi: :multi:
  13. :angryy: :angryy: :angryy: :angryy: :angryy:
  14. [quote name='asher']A Aga chyba poszła z Bacą w tango... :cool3: Bo tak tu pusto i cicho........[/quote] Aga żałuje i się wstydzi, że nie przyjechała do Podkowy :angryy:
  15. [quote name='Poświata'] ([SIZE=1]ale cicho sza, żeby nie zapeszyć[/SIZE]). .[/quote] O Boże, Boże, co się jeszcze może zmienić? Nie chcę zapeszyć, ale taka jestem ciekawa.......Może chcecie wyemigrować :mad: :mad: :mad:
  16. To wobec tego ja też, jak Asiaczek, dziękuję : Beatce za zaproszenie w to śliczne miejsce, serdeczność i chęć nakarmienia mnie za wszelką cenę pysznościami paxhnącymi niebiańsko, P. Wojtkowi za odprowadzenie na stację, bo rzeczywiście w ciemnościach nijak by mi było w nieznanym miejscu, Gabryni za pokazanie króliczków i mnóstwo o nich informacji, za , ciepły, śliczny uśmiech, Całej rodzinie za ogromną gościnność, Wszyskim gościom za przemiłą atmosferę. Wiecie co ? Wspominając to spotkanie, stwierdziłam, że ja też, z powodów wymienionych wyżej, najadłam się do syta :loveu: :loveu: :loveu:
  17. Chcąc nie chcąc, zmieniła mi się kolejność uczuć i stopniowanie. Najpierw jest najpiękniejszy na świecie Antoś (niech ktoś zaprzeczy :mad: :mad: :mad: ), potem dłuuuugo, dłuuuugo nic, potem Saba, Carusek i moje świneczki :oops: :oops: :oops: . Na samym szczycie tej piramidy stoją trzy bardzo ważne osoby : Mama i Tata Antosia,oraz zakochana w nim od pierwszego spojrzenia ciocia Justyna :lol:
  18. [IMG]http://img66.imageshack.us/img66/4185/dscf2012jpgavf8.jpg[/IMG] [IMG]http://img411.imageshack.us/img411/7696/dscf2016jpgbyj0.jpg[/IMG] [IMG]http://img411.imageshack.us/img411/1944/dscf2048jpgasu1.jpg[/IMG] [IMG]http://img411.imageshack.us/img411/6783/dscf2057jpgbht6.jpg[/IMG] [IMG]http://img411.imageshack.us/img411/665/dscf2058jpgcqz8.jpg[/IMG]
  19. Dzisiaj jest taki piękny dzień. Wyobrażam sobie Beatko, jak Twoje sosny, podświetlone słońcem, rzucają cień na ogród, wszystko pachnie żywicą i jest jak w raju :loveu: .
  20. [quote name='asher'] ? :cool3: :evil_lol: Świnki znakomicie dogadują się z królikami, bez problemu moga mieszkać w jednym kojcu :cool3: I chyba nawet inteligentniejsze są niż króliki, prawda Sabinko? :cool3: [SIZE=1] :-([/SIZE][/quote] Czytałam, że świnki ignorują wszystkie zwierzęta, z wyjątkiem królików. Reagują na nie pozytywnie, tylko czaem nie rozumieja, co króliki do nich mówią, bo to jednak inny język :lol: Nawiasem mówiac, Asherku i Beatko, moje małe świnki w poniedziałek kończa miesiąc i szukać będą nowych domków(także niektóre dorosłe) z królikami i Sabinkami psiemi, których się zupełnie nie boją :cool3: .
  21. Ja myślałam,że najbardziej podobają mi się króliki barany, ale ten jest przepiękny :loveu: , Dymek jaką już ma grzywę :multi: Milunia i Toffi bardzo wydorośleli, ale czas leci .
  22. Ja chciałam Asherka odesłać do Ciebie, ale nie pamiętam w tej chwili gdzie jest więcej zdjęć psa i Podkowy, tu,czy na Psiakrew.
  23. [quote name='asher']Która? [B]Poświata,[/B] czy mnie wzrok myli, czy może w Twoim podpisie naprawde gości cairn? :crazyeye: :loveu: [/quote] Beatka może już dziś nie zajrzy, więc ja Ci powiem, ze ma młodzutką cairnkę w najbardziej zakonspirowanym kolorze jaki może być :lol: To futerko jest :lol: przedziwne i bardzo ładne :loveu:
  24. [quote name='asher']Zemdlałam :mdleje: Z zachwytu! :mdleje: Uwielbiam świnki!!! :loveu: :loveu: :loveu: Sabinko z gromadką (nieźle powiększoną, jak widzę :lol: ), witajcie :multi:[/quote] Asherku kochany, jesteś nareszcie!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! I bądź już na zawsze z nami!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! [quote name='Poświata']Ooooo :crazyeye: , Asia :multi: . A co stoi na przeszkodzie żebyś miała świnki, skoro je uwielbiasz. Sabina na pewno by się ucieszyła :cool3: .[/quote] No właśnie, mam trochę na zbyciu :angryy:
  25. To zupełnie niechcący. Kasowałam niektóre posty i tak mi wyszło. Nie można zkasować postu zupełnie, bo komputer wtedy pisze, ze jest za mało znaków
×
×
  • Create New...