Jump to content
Dogomania

Sabina1

Members
  • Posts

    1068
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by Sabina1

  1. [quote name='Poświata'][CENTER]Wpadłam zapytać o wymiary blatu komódki, bo [SIZE=3]łysawa jakaś taka....[/SIZE][/CENTER] [/quote] :mad: :mad: :mad: [B][SIZE=3]78x45[/SIZE][/B]
  2. Muszę się zgłosić do galerii smaków. Może ktoś wie, jak się robi pępkówkę ?
  3. Beatko,a cavalierki ci się nie podobają ?
  4. Wady, jakie one moga mieć, to niezbyt dobre stosunki z innymi psami. To znaczy, ponieważ są odważne,wydaje im sie często, ze sa wielkimi brytanami. Popatrz na niektóre yorki jakie są nieznośne z ta swoja zaczepnościa. Na szczęście, dla cairnów, zapomniano chyba trochę o nich, bo spopularyzowano białe cairny(westi) i oczywiście tak rozmnożono jak labki niestety. Na pewno sa b,zywe i ruchliwe, ale dzieci lubia takie psy i maja na nie siły. Ja mam niechętny stosunek do terierów wogóle, myśle ze z niewiedzy. Bo ich jest dwadzieścia parę różnych. York terier i amstaf tez terier.
  5. Wiesz Beatko, z terierami to jest tak, ze jest ich dużo,a kazdy własciwie ma trochę inny charakter. Za trudnego np.w książce o rasach autor uważa skay-teriera. Najpopularniejsze sa westi, to po prostu białe cairny, które kiedyś topiono. Zdaje się ,ze własnie cairny, maja najprzyjemniejszy charakter z terierów i nadaja sie do domu z dziećmi. Nie są też tak szczekliwe.Na pewno są b. ruchliwe, wesołe i odważne. Czeski terier jest też b. chwalony jako pies rodzinny, ale nie wiem, czy w Polsce są.
  6. [quote name='olcha']BUhahahahhaha jaki uśmiech :roflt: Najbardziej jednak podoba mi się adres URL tego zdjęcia. [/quote] Nooooooooooooooo :cieczka/dziwy :evil_lol: :evil_lol: :evil_lol: :lol: :lol: :lol:
  7. [quote name='aga1215'][SIZE=4][COLOR=red]Sabinko [/COLOR][/SIZE] :multi: :multi: :multi: [IMG]http://medlem.spray.se/senatn/images/C%20yes/89E.gif[/IMG]:multi: :multi: :multi: będzie młody LEW/LEWKA :multi: :multi: :multi: (i jak - po "przespaniu"??) [/quote] [quote name='Katcherine']:loveu: Gratulacje Sabinko:loveu: :lol:[/quote] [quote name='LAZY']GRATULUJĘ!!! Wspaniali rodzice widzę, no to extra...ale fajnie. Przepraszam, ze tak się ciesze, ale ja takie wiadomosci zawsze przyjmuję z ogromnym entuzjazmem![/quote] [quote name='mmbbaj']O ja cię :lol: Alllllle nowina :klacz: Gratulacje babciu!!!!!!!!!!!!!!!!![URL="http://www.fotosik.pl"][IMG]http://images12.fotosik.pl/10/afbaf7976b21c0d8.gif[/IMG][/URL][/quote] [quote name='Alicjarydzewska'][B][I]:multi::multi::multi:Sabinko ...gratulacje:loveu: .Już za rok 21 stycznia będziesz obchodzić Dzień Babci:p[/I][/B][/quote] [quote name='bea100']:razz: Moja prawnuczka Sabina1...zostanie babcią :evil_lol: :evil_lol: :evil_lol: Sabinko1: bardzo się uradowałam tą nowiną :multi: [SIZE=4]GRATULACJE!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!:loveu: [/SIZE][/quote] Dziekuję za GRATULACJE, ale to nie mnie się należą. Ja w tym jakby nie brałam udziału hihihih !!!!!!! A Zośka mówi,że ewentualnie po pierwszym USG :lol: Dalej jestem speszona, zmianą stanu. Od piątku jestem emerytką, na dodatek jeszcze babcią, a w głowie ciagle maj :evil_lol: [B]Aga,[/B] łomatko, dlaczego lewek ?
  8. [quote name='Poświata']Sabina, zdaje się chciała powiedzieć, że powinnam sobie zafundować baska, a moje niecierpliwe oczekiwanie twoich bobasków chyba naprowadziło ją na fałszywy trop :evil_lol: :evil_lol: :evil_lol: . I tu niestety Sabina źle wyczuła sprawę, bo ja Asiaczkowi i jej Felce sekunduje z czystej sympatii do obu :loveu: . Owszem przetrawiam posiadanie drugiego psa w przyszłości, ale myślę o czymś jeszcze mniejszym niż basenji, takim na miarę Gabrysi :cool3: :lol: , i napewno nie będzie to zaraz :razz: .[/quote] I naprawdę to wszystko było miedzy moimi dwoma, mizernymi wierszami ?:evil_lol: :evil_lol: :evil_lol:
  9. [quote name='Asiaczek']Ponieważ ja ostatnio nic nie czuję, ponawiam pytanie: a o co chodzi? pzdr.[/quote] Asiaczku, mnie chodzi dokładnie o to,że basenji nie alergizują. A o co chodzi Poświacie ????????:shake: :shake: :shake:
  10. [quote name='Hania']Szybka fotka z dzisiejszego ranka: [IMG]http://img214.imageshack.us/img214/4816/0801rl7.jpg[/IMG][/quote] Cudna schowała główkę, ale reszta ma minki :"My wam jeszcze pokazemy" Haniu, one sa coraz ładniejsze :loveu:
  11. A ja wczoraj byłam na wystawie malarstwa lekarzy, zorganizowaną przez Okręgową Izbę Lekarską. Niektóre obrazy bardzo ładne. Haniu, mnie się zdaje, że Ty też masz poważną smykałkę do malarstwa lub muzyki( w końcu Asia po kimś ma talent) . Większość lekarzy maluje lub z powodu świetnego słuchu gra. Nie wiem, dlaczego tak jest, ale tak jest :loveu:
  12. A ja coś czuję......coś czuję......Mnie się wydaje(zupełnie nie na temat), że malusieńkie, a nawet duże,zgrabniusieńkie basenji , wcale, ale to wcale nie uczulają, nawet alergików :lol: :lol: :lol:
  13. Suczka od wczoraj po południu bierze Propalin, ale w lecznicy, w której była, powiedzieli, że nie mają żadnego doświadczenia z tym lekiem i młoda wetka bardzo się również głowiła nad dawką. Jak to się daje ? Według wagi ? Powiedziała, ze jakby się coś działo, to do dr Niziołka. (jak zdąży) :angryy: . Ręce opadają. W - wa - Bielany, to w końcu nie jest aż taka odległa miejscowośc na krańcach Polski :diabloti:
  14. [quote name='HankaRupczewska']Sabino - czy Ty w Warszawie masz taką salonową kuchnię ? [/quote] A co ? Saloniczek też mam. Nikt tam nie wchodzi, zeby nie nabrudzić :lol: Zreszta, co tam kuchnia. Własnie mnie zawiadomiono,ze w sierpniu zostanę babcią :oops: . Moje uczucia wahają się od strachu, poprzez gwałtowną ochotę do śmiechu, aż do euforii. Muszę się przespać z tą wieścią i oswoić. Ale numer !!!!!!!!!!!! [IMG]http://img366.imageshack.us/img366/9799/wita7gb5.jpg[/IMG] [IMG]http://img366.imageshack.us/img366/2548/wita9lq9.jpg[/IMG]
  15. [quote name='mmbbaj']Wielkie :klacz: dla Justyny, ale co w takim razie ty robiłaś? :cool3: [/quote] Ja się prawdę mówiąc obijałam oraz służyłam dobrymi radami :evil_lol: Te laleczki kupowało się kiedyś w kioskach, jedna na miesiac chyba, ale nie starczyło mi cierpliwości, zeby zebrać całą serię:shake:
  16. [B]Mebelki złożyła Justyna, która swego czasu zakupiła sobie wkrętarko-wiertarkę(albo na odwrót) i teraz z zapałem, po raz pierwszy miała okazje jej użyć.[/B] [B]KOMÓDKA[/B] [IMG]http://img467.imageshack.us/img467/6465/komdka2cb6.jpg[/IMG] [IMG]http://img467.imageshack.us/img467/4823/komdka3jn8.jpg[/IMG] [B]STÓŁ[/B] [IMG]http://img166.imageshack.us/img166/172/komdka5yz9.jpg[/IMG] [IMG]http://img77.imageshack.us/img77/6760/komdka6jv6.jpg[/IMG] [B]Moje Carunio się ślicznie zmieściło, ale nie tylko on uważa to miejsce za swoje :lol: [/B] [IMG]http://img77.imageshack.us/img77/1715/komdka4pf7.jpg[/IMG] [IMG]http://img165.imageshack.us/img165/3605/komdka7ho3.jpg[/IMG]
  17. Jak jeszcze masz klepisko, to warto by było teraz poprowadzić rury w kilku kierunkach i wyprowadzić kranikami, bo przecież nie będziesz bieać z konewką. To jest bardzo dobra rada, a nimi piekło wybrukowane :evil_lol:
  18. Do śpiacej Magi: W razie czego,ja mam plan mojego. Mogę ci na wiosnę zkserować, poprzerabiasz sobie i kupisz partiami w szkółkach, bo oni za plan tez biorą, tylemniej wiecej ile metrów. Architekci za nasz ogRÓ(3600) CHCIELI OK 50 TYS
  19. Maga, ja wiem, że Ty już śpisz, ale powiedz, czy będziesz zamawiać firmę od terenów zielonych, zeby ci zrobili plan ogrodu, a potem ten plan zrealizowali, czy sama sobie wszystko posadzisz ?
  20. Ładna ta choinka koło wygódki :evil_lol:
  21. Ja cały czasczytam wypowiedzi i wszystko przekażę. Weszłam też na stronę, do której linka podała kolka-wet i tam było o Propalinie. Osoba , która dała to suce, zaobserwowała dyszenie ijakies chyba zaburzenia rytmu serca. [B]Coztego,[/B] napisz proszę od kiedy bierze ten lek Twoja sunia i jak się na nim czuje, oraz w jakim jest wieku.
  22. [quote name='LAZY'] fajnie byłooby obserwować jej odzyskiwanie przez Małgosie;)[/quote] Ona jest koloru......taki czerwono-żółto-zielony melanż, więc specjalne uprzedzałam,żeby Małgosia nie padła z przerażenia przy odzyskiwaniu. Ale już w porządku. Dowód zabezpieczony :lol:
  23. [quote name='HankaRupczewska']To pomieszczenie to pokój Aśki. A co ????[/quote] A nic takiego. Bo ja się dopiero teraz przyjrzałam, ze to jest lustro w ścianie, a wzięłam to za działowe scianki.
  24. [quote name='Alicjarydzewska'][I][B]jaki on tutaj dorosły wygląda , taki już poważny facio;)[/B][/I] [I][B][IMG]http://images4.fotosik.pl/279/03c32793b00d0336.jpg[/IMG][/B][/I] [/quote] Jest bardzo męski prawda ? I ten rzymski profil.........
  25. [quote name='HankaRupczewska'] [URL="http://www.fotosik.pl"][IMG]http://images11.fotosik.pl/13/744ece180849f1a4.jpg[/IMG][/URL][/quote] Jak nazywasz to pomieszczenie ?
×
×
  • Create New...