-
Posts
1068 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by Sabina1
-
KARTKA dla SABINKI - wróciłabym do CARO i SPÓŁKA,,,,ale żal
Sabina1 replied to Sabina1's topic in Foto Blogi
[quote name='Poświata'][CENTER]Wpadłam zapytać o wymiary blatu komódki, bo [SIZE=3]łysawa jakaś taka....[/SIZE][/CENTER] [/quote] :mad: :mad: :mad: [B][SIZE=3]78x45[/SIZE][/B] -
KARTKA dla SABINKI - wróciłabym do CARO i SPÓŁKA,,,,ale żal
Sabina1 replied to Sabina1's topic in Foto Blogi
Muszę się zgłosić do galerii smaków. Może ktoś wie, jak się robi pępkówkę ? -
Beatko,a cavalierki ci się nie podobają ?
-
Wady, jakie one moga mieć, to niezbyt dobre stosunki z innymi psami. To znaczy, ponieważ są odważne,wydaje im sie często, ze sa wielkimi brytanami. Popatrz na niektóre yorki jakie są nieznośne z ta swoja zaczepnościa. Na szczęście, dla cairnów, zapomniano chyba trochę o nich, bo spopularyzowano białe cairny(westi) i oczywiście tak rozmnożono jak labki niestety. Na pewno sa b,zywe i ruchliwe, ale dzieci lubia takie psy i maja na nie siły. Ja mam niechętny stosunek do terierów wogóle, myśle ze z niewiedzy. Bo ich jest dwadzieścia parę różnych. York terier i amstaf tez terier.
-
Wiesz Beatko, z terierami to jest tak, ze jest ich dużo,a kazdy własciwie ma trochę inny charakter. Za trudnego np.w książce o rasach autor uważa skay-teriera. Najpopularniejsze sa westi, to po prostu białe cairny, które kiedyś topiono. Zdaje się ,ze własnie cairny, maja najprzyjemniejszy charakter z terierów i nadaja sie do domu z dziećmi. Nie są też tak szczekliwe.Na pewno są b. ruchliwe, wesołe i odważne. Czeski terier jest też b. chwalony jako pies rodzinny, ale nie wiem, czy w Polsce są.
-
Niufki: Zmorka, Szelma[*], kot Tommy[*], collak Aris[*] i puli Luśka .
Sabina1 replied to arima's topic in Foto Blogi
[quote name='olcha']BUhahahahhaha jaki uśmiech :roflt: Najbardziej jednak podoba mi się adres URL tego zdjęcia. [/quote] Nooooooooooooooo :cieczka/dziwy :evil_lol: :evil_lol: :evil_lol: :lol: :lol: :lol: -
KARTKA dla SABINKI - wróciłabym do CARO i SPÓŁKA,,,,ale żal
Sabina1 replied to Sabina1's topic in Foto Blogi
[quote name='aga1215'][SIZE=4][COLOR=red]Sabinko [/COLOR][/SIZE] :multi: :multi: :multi: [IMG]http://medlem.spray.se/senatn/images/C%20yes/89E.gif[/IMG]:multi: :multi: :multi: będzie młody LEW/LEWKA :multi: :multi: :multi: (i jak - po "przespaniu"??) [/quote] [quote name='Katcherine']:loveu: Gratulacje Sabinko:loveu: :lol:[/quote] [quote name='LAZY']GRATULUJĘ!!! Wspaniali rodzice widzę, no to extra...ale fajnie. Przepraszam, ze tak się ciesze, ale ja takie wiadomosci zawsze przyjmuję z ogromnym entuzjazmem![/quote] [quote name='mmbbaj']O ja cię :lol: Alllllle nowina :klacz: Gratulacje babciu!!!!!!!!!!!!!!!!![URL="http://www.fotosik.pl"][IMG]http://images12.fotosik.pl/10/afbaf7976b21c0d8.gif[/IMG][/URL][/quote] [quote name='Alicjarydzewska'][B][I]:multi::multi::multi:Sabinko ...gratulacje:loveu: .Już za rok 21 stycznia będziesz obchodzić Dzień Babci:p[/I][/B][/quote] [quote name='bea100']:razz: Moja prawnuczka Sabina1...zostanie babcią :evil_lol: :evil_lol: :evil_lol: Sabinko1: bardzo się uradowałam tą nowiną :multi: [SIZE=4]GRATULACJE!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!:loveu: [/SIZE][/quote] Dziekuję za GRATULACJE, ale to nie mnie się należą. Ja w tym jakby nie brałam udziału hihihih !!!!!!! A Zośka mówi,że ewentualnie po pierwszym USG :lol: Dalej jestem speszona, zmianą stanu. Od piątku jestem emerytką, na dodatek jeszcze babcią, a w głowie ciagle maj :evil_lol: [B]Aga,[/B] łomatko, dlaczego lewek ? -
[quote name='Poświata']Sabina, zdaje się chciała powiedzieć, że powinnam sobie zafundować baska, a moje niecierpliwe oczekiwanie twoich bobasków chyba naprowadziło ją na fałszywy trop :evil_lol: :evil_lol: :evil_lol: . I tu niestety Sabina źle wyczuła sprawę, bo ja Asiaczkowi i jej Felce sekunduje z czystej sympatii do obu :loveu: . Owszem przetrawiam posiadanie drugiego psa w przyszłości, ale myślę o czymś jeszcze mniejszym niż basenji, takim na miarę Gabrysi :cool3: :lol: , i napewno nie będzie to zaraz :razz: .[/quote] I naprawdę to wszystko było miedzy moimi dwoma, mizernymi wierszami ?:evil_lol: :evil_lol: :evil_lol:
-
[quote name='Asiaczek']Ponieważ ja ostatnio nic nie czuję, ponawiam pytanie: a o co chodzi? pzdr.[/quote] Asiaczku, mnie chodzi dokładnie o to,że basenji nie alergizują. A o co chodzi Poświacie ????????:shake: :shake: :shake:
-
[quote name='Hania']Szybka fotka z dzisiejszego ranka: [IMG]http://img214.imageshack.us/img214/4816/0801rl7.jpg[/IMG][/quote] Cudna schowała główkę, ale reszta ma minki :"My wam jeszcze pokazemy" Haniu, one sa coraz ładniejsze :loveu:
-
A ja wczoraj byłam na wystawie malarstwa lekarzy, zorganizowaną przez Okręgową Izbę Lekarską. Niektóre obrazy bardzo ładne. Haniu, mnie się zdaje, że Ty też masz poważną smykałkę do malarstwa lub muzyki( w końcu Asia po kimś ma talent) . Większość lekarzy maluje lub z powodu świetnego słuchu gra. Nie wiem, dlaczego tak jest, ale tak jest :loveu:
-
A ja coś czuję......coś czuję......Mnie się wydaje(zupełnie nie na temat), że malusieńkie, a nawet duże,zgrabniusieńkie basenji , wcale, ale to wcale nie uczulają, nawet alergików :lol: :lol: :lol:
-
Suczka od wczoraj po południu bierze Propalin, ale w lecznicy, w której była, powiedzieli, że nie mają żadnego doświadczenia z tym lekiem i młoda wetka bardzo się również głowiła nad dawką. Jak to się daje ? Według wagi ? Powiedziała, ze jakby się coś działo, to do dr Niziołka. (jak zdąży) :angryy: . Ręce opadają. W - wa - Bielany, to w końcu nie jest aż taka odległa miejscowośc na krańcach Polski :diabloti:
-
KARTKA dla SABINKI - wróciłabym do CARO i SPÓŁKA,,,,ale żal
Sabina1 replied to Sabina1's topic in Foto Blogi
[quote name='HankaRupczewska']Sabino - czy Ty w Warszawie masz taką salonową kuchnię ? [/quote] A co ? Saloniczek też mam. Nikt tam nie wchodzi, zeby nie nabrudzić :lol: Zreszta, co tam kuchnia. Własnie mnie zawiadomiono,ze w sierpniu zostanę babcią :oops: . Moje uczucia wahają się od strachu, poprzez gwałtowną ochotę do śmiechu, aż do euforii. Muszę się przespać z tą wieścią i oswoić. Ale numer !!!!!!!!!!!! [IMG]http://img366.imageshack.us/img366/9799/wita7gb5.jpg[/IMG] [IMG]http://img366.imageshack.us/img366/2548/wita9lq9.jpg[/IMG] -
KARTKA dla SABINKI - wróciłabym do CARO i SPÓŁKA,,,,ale żal
Sabina1 replied to Sabina1's topic in Foto Blogi
[quote name='mmbbaj']Wielkie :klacz: dla Justyny, ale co w takim razie ty robiłaś? :cool3: [/quote] Ja się prawdę mówiąc obijałam oraz służyłam dobrymi radami :evil_lol: Te laleczki kupowało się kiedyś w kioskach, jedna na miesiac chyba, ale nie starczyło mi cierpliwości, zeby zebrać całą serię:shake: -
KARTKA dla SABINKI - wróciłabym do CARO i SPÓŁKA,,,,ale żal
Sabina1 replied to Sabina1's topic in Foto Blogi
[B]Mebelki złożyła Justyna, która swego czasu zakupiła sobie wkrętarko-wiertarkę(albo na odwrót) i teraz z zapałem, po raz pierwszy miała okazje jej użyć.[/B] [B]KOMÓDKA[/B] [IMG]http://img467.imageshack.us/img467/6465/komdka2cb6.jpg[/IMG] [IMG]http://img467.imageshack.us/img467/4823/komdka3jn8.jpg[/IMG] [B]STÓŁ[/B] [IMG]http://img166.imageshack.us/img166/172/komdka5yz9.jpg[/IMG] [IMG]http://img77.imageshack.us/img77/6760/komdka6jv6.jpg[/IMG] [B]Moje Carunio się ślicznie zmieściło, ale nie tylko on uważa to miejsce za swoje :lol: [/B] [IMG]http://img77.imageshack.us/img77/1715/komdka4pf7.jpg[/IMG] [IMG]http://img165.imageshack.us/img165/3605/komdka7ho3.jpg[/IMG] -
Jak jeszcze masz klepisko, to warto by było teraz poprowadzić rury w kilku kierunkach i wyprowadzić kranikami, bo przecież nie będziesz bieać z konewką. To jest bardzo dobra rada, a nimi piekło wybrukowane :evil_lol:
-
Do śpiacej Magi: W razie czego,ja mam plan mojego. Mogę ci na wiosnę zkserować, poprzerabiasz sobie i kupisz partiami w szkółkach, bo oni za plan tez biorą, tylemniej wiecej ile metrów. Architekci za nasz ogRÓ(3600) CHCIELI OK 50 TYS
-
Maga, ja wiem, że Ty już śpisz, ale powiedz, czy będziesz zamawiać firmę od terenów zielonych, zeby ci zrobili plan ogrodu, a potem ten plan zrealizowali, czy sama sobie wszystko posadzisz ?
-
Ładna ta choinka koło wygódki :evil_lol:
-
Ja cały czasczytam wypowiedzi i wszystko przekażę. Weszłam też na stronę, do której linka podała kolka-wet i tam było o Propalinie. Osoba , która dała to suce, zaobserwowała dyszenie ijakies chyba zaburzenia rytmu serca. [B]Coztego,[/B] napisz proszę od kiedy bierze ten lek Twoja sunia i jak się na nim czuje, oraz w jakim jest wieku.
-
[quote name='LAZY'] fajnie byłooby obserwować jej odzyskiwanie przez Małgosie;)[/quote] Ona jest koloru......taki czerwono-żółto-zielony melanż, więc specjalne uprzedzałam,żeby Małgosia nie padła z przerażenia przy odzyskiwaniu. Ale już w porządku. Dowód zabezpieczony :lol:
-
[quote name='HankaRupczewska']To pomieszczenie to pokój Aśki. A co ????[/quote] A nic takiego. Bo ja się dopiero teraz przyjrzałam, ze to jest lustro w ścianie, a wzięłam to za działowe scianki.
-
[quote name='Alicjarydzewska'][I][B]jaki on tutaj dorosły wygląda , taki już poważny facio;)[/B][/I] [I][B][IMG]http://images4.fotosik.pl/279/03c32793b00d0336.jpg[/IMG][/B][/I] [/quote] Jest bardzo męski prawda ? I ten rzymski profil.........
-
[quote name='HankaRupczewska'] [URL="http://www.fotosik.pl"][IMG]http://images11.fotosik.pl/13/744ece180849f1a4.jpg[/IMG][/URL][/quote] Jak nazywasz to pomieszczenie ?