[quote name='Alfa1']Szukam dobrej hodowli dobermanów,aktualnie mających szczeniaki do odbioru,proszę jeżeli ktoś zna ,o nr.tel.na pv[/quote]
Dziękuję wszystkim za odpowiedź,a ja też znalazłam kilkanaście adresów,więc mam nadzieje,że gdzieś czeka mała sunia.
Rozczarowało mnie forum dobermanów ,zero reakcji :evil:
Cieszy ,że forum ozdobnych nie zawiodło :D