A u mnie w domu cisza ,aż w uszach dzwoni,siostrzyczki i Luna wróciły do swojego domciu,a u mnie zostały Fanusia,Jaśminka z dziećmi,które jeszcze są cichutkie , oraz stała rezydentka Latoya.
Jednym słowem,zapanował błogi spokój na jakiś czas,bo szykuje się cieczka u największej szczekaczki. :evil: