A, to wtedy,noo po zbieraniu węgla musiała tak wyglądać :wink: zaradna dziewczynka,uważała ,że macie za zimno i chciała Wam zrobić niespodziankę. :niewiem:
[quote name='Fifek_Miśki']Witam wszystkich serdecznie!! U mnie w domciu od 12 lat mieszka pudel średni Lordek, jest to już stateczny dojrzały pan ze wszelkimi zaletami tej rasy. Pojawił się w naszym domu zupełnie przypadkowo po stracie pudelka toy którego ratowaliśmy z padaczki i którą to walkę niestety przegraliśmy :cry:
A oto mój robaczek:
[URL=http://img49.echo.cx/my.php?image=psy2aaaa9ff.jpg][img]http://img49.echo.cx/img49/9430/psy2aaaa9ff.th.jpg[/img][/URL]
[URL=http://img49.echo.cx/my.php?image=dscf0596aaaa2dp.jpg][img]http://img49.echo.cx/img49/158/dscf0596aaaa2dp.th.jpg[/img][/URL][/quote]
Witaj na forum przyjaciół pudla :D
12 lat to stateczny wiek,ale pudle w tym wieku są jeszcze w świetnej kondycji. :lol:
[quote name='Sonya-Nero']Nie, nie :wink: wyszło, wyszło nawet bardzo ładnie :D
Jestem pod wrażeniem sierści i kondycji Dalii, w ogóle nie wyglada na te swoje 12 lat :o :D[/quote]
To prawda,gdyby nie jeden brak z przodu ,to jak młoda dziewoja.
[quote name='góral'][quote name='Sonya-Nero']:o A to rude prostowłose to co :question:[/quote]
haha a ja już wiem :D[/quote]
To proszę już tu zaraz mówić :cry:
[quote name='góral']Wiadomość z ostatniej chwili.
Best in Show Bydgoszcz 2005 Kudos LEXUS
WIELKIE GRATULACJE :multi: :smilecol: :olympic: :BIG: :klacz: :Dog_run:[/quote]
Serdecznie gratulujemy :multi:
Magda pudle superaśne. :D
[quote name='Tomek67']A góralkom beskidzkim gratulujemy sfory(lubię) :iloveyou: , fotek (podobało się) i spotkań towarzyskich (zazdrościło się).
:agrue: :drinking: :silly: Ciekawe, czy takie nagromadzenie zakręceńców na kilku metrach kw. nie niszczy dziury ozonowej? :evilbat: :wink:[/quote]
No ,nie wiem czy parę metrów kw.ja bym to pomnożyła z 200 x :D
[quote name='Sonya-Nero']Moje trzy grosze... Dereczek w pozycji na baczność :wink:
[img]http://foto.onet.pl/upload/10/86/_465755_n.jpg[/img]
:D[/quote]
BIAŁY PIES W CZARNEJ OPOŃCZY :wink: ZORRO :bigcool:
Dereczek kochana namola o pieszczoty- jak cała reszta :niewiem: :laugh2_2: :laugh2_2: :roflt: :roflt: