Ale napewno są mocne,jak pociągnie to szorowanie brzuchem po chodniku na bank :roll:
:confused: Czy się podoba, :hmmmm: tak po prawdzie wsystkie psy dla mnie są ładne,ale nie chciałabym w domu tak dużego psa i nie mów ,że się nie ślini,napewno
więcej jak wodołaz,a tego bym nie zdzierżyła :scared: