[quote name='Sonya-Nero']Brawo, ładne zdjęcia :D
Faktycznie coś się tutaj ruszyło, a już myślałam, że trzeba się będzie pokłócić :wink: [img]http://manu.dogomania.pl/emot/zlosc.gif[/img] :krach: , pobić :wink: [img]http://manu.dogomania.pl/emot/Boks1.gif[/img] żeby tu wróciło życie...[/quote]
:2gunfire: Ja to bym się nie kłóciła,bo mój tatko mawiał,że lepsza chuda zgoda, jak tłusta niezgoda ,ale dla dobra topiku, :cunao: coby nam nie upadł, :hmmmm: cygan podobno dał się powiesić :wink: