Alutka to super ''samochodzik''widziałam jak to się odbywa na kilkudniowych wystawach,gdzie ludzie mieszkają w takich samochodach do końca ,nie trzeba tłuc się do hotelu,po drodze można zwiedzać,jesteś zmęczona,zatrzymujesz się,odpoczywasz na leżąco ,wypijasz np.kawkę,mów co chcesz,ale to jest super rzecz.
Pomijając wystawy,można zafundować sobie wczasy wędrowne,nie spisząc się,można z pieskami,oj rozmarzyłam się.
Każdy ma jednak swoją wizję,ja mam taką. :D