O psach można rozmawiać godzinami i zawsze coś innego,tak jest przeciez gdy się spotykamy,inne tematy traktujemy marginalnie.
Temperament nie jest zalezny od koloru czy wielkości,przeszłam przez wszystkie kolory,ze sredniakami też się spotykam,duże tylko na wystawach,ale jak pełne energi biegną po ringu,przyjemnie sie patrzy.
Jednym słowm w każdej wielkości bywają pudle o dużym i mniejszym temperamencie,tak jak jedne mają piękny chod,a inne nie.:lol:
Jeżeli chodzi o noszenie ,to dla mnie jedynie toy lub mała miniatura,poza Tifany,ktora waży sporo,mimo małych gabarytów jest 7 kg pannicą,czego po niej nie widać bez podnoszenia.