Ja surowe mięsko podaję po trochu,ale codziennie już od 4-go tygodnia,skrobaną wołowinę,następnie mieloną,później dochdzi żółtko,biały ser,następnie całe jajka i stopniowo ,z codziennego podawania surowego mięsa odchodzę d0 1-go dnia w tygodniu,podając gotowane z jarzynami i ryżem.