Jump to content
Dogomania

Alka

Members
  • Posts

    3952
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by Alka

  1. wow, ile foteczek , super! :D Rocky słodko wygląda w wysokiej trawce ,ciekawe czym go przekupiłaś, że tak ładnie prosi? :roll: :D
  2. [quote name='Maga100'] Boszsze, ile się ja się muszę namęczyć, i nie wiem już czy płakać, czy milczeć wymownie, czy uśmiechac się idiotycznie :-? Dobra, idę dalej gadać :wink:[/quote] [b]Maga, trzymamy kciuki ![/b] wiesz, :hmmmm: każdy sposób dobry ,byle byłby skuteczny .... :wink: :D
  3. [quote name='sota36'] dziki ped sota , ten dziki pęd jest niesamowity! widać masę futra i jęzor :thumbs:
  4. haha, chciałam wymusić buziaka... :evil: ale on woli się z pańciem całować :evilbat: :evilbat: na dowód foteczki jak Tuffiasty ( dbsst podoba mi się jak nazwałaś małego :wink: ) rzuca niewymuszone buziaki [img]http://img430.imageshack.us/img430/2814/schowek014tw.jpg[/img] [img]http://img474.imageshack.us/img474/6269/schowek022nt.jpg[/img]
  5. [img]http://www.superfoto.pl/zdjecia/foto/g/8/3/6/10738019.jpg[/img] one wszystkie są przeurocze. :angel: ..coś czuje ,że będę tu częściej wpadać ... a w takim towarzystwie ,to magłabym nieskończenie siedzieć przy kompie :D :D :D
  6. [b]asiunia,Draczyn[/b] - dziękujemy. :oops:
  7. Dziekujemy za miłe słowa. Cieszymy sie ,że wpadacie do nas. Wczoraj miałam do dyspozycji aparacik ,więc kilka fotek ze spacerku. idziemy w takie miejsce ,gdzie piesio może swobodnie pobiegac. [img]http://img481.imageshack.us/img481/7431/dscf28339rs.jpg[/img] oczywiście od razu domaga sie rzucania piłeczkę [img]http://img481.imageshack.us/img481/3355/dscf28382va.jpg[/img] [img]http://img481.imageshack.us/img481/5418/dscf28399qt.jpg[/img] to co lubi - ławeczka i piłeczka [img]http://img481.imageshack.us/img481/4377/dscf28457dg.jpg[/img] [img]http://img481.imageshack.us/img481/7126/dscf28367vp.jpg[/img] Tuffi z Mani [img]http://img481.imageshack.us/img481/8223/dscf28438qn.jpg[/img] i z pańcią [img]http://img481.imageshack.us/img481/7477/dscf28471wu.jpg[/img] [img]http://img481.imageshack.us/img481/1381/dscf28485ax.jpg[/img]
  8. [quote name='bernulka'][img]http://img438.imageshack.us/img438/7131/nprocky0300kf.jpg[/img] She is very very sweet :loveu: :iloveyou: paździoszki[/quote] słodka spiąca morduchna :angel:
  9. czekamy na jesiennego Gutka :D
  10. Daguś, dopiero teraz przeczytałam o tym przykrym zdarzeniu... :-? strasznie ci współczuję .... :-? Trzymaj sie , buziaczki dla was! :buzi:
  11. Witaj Haniu! uraczyłaś nas nastrojowymi foteczkami , tajemniczo-mrocznymi można powiedzieć... :D a kiedy będą foteczki Gezia i Mani?
  12. [quote name='Maga100'] a Leona więcej nie mam i aparatu nie mam, więc żegnajcie na długo :placz: :placz: :placz:[/quote] nieeee, ja chcę Leonka! :modla:
  13. [quote name='Alicjarydzewska'][quote name='bernulka']Ala co powiesz na jakis filmik? 8) paździoszki[/quote]nie da rady , nie mam swojego aparatu :([/quote] nic nie szkodzi ,że nie masz....już my sie postaramy, ażeby był filmik. :wink: :D
  14. Alicja, :hmmmm: moja pamięć jak widać wybiórcza.... :wink: :D jeszcze kilka fotek ze wspólnego wypadu Tuffi ze swoją piłeczką [img]http://img468.imageshack.us/img468/652/dsc040222wl.jpg[/img] jaki ten Buki jest duży :o [img]http://img483.imageshack.us/img483/4894/dsc040972sb.jpg[/img] przy takiej dysproporcji wielkości i masy muszę mieć swojego na oku :wink: [img]http://img468.imageshack.us/img468/2429/dsc040984zb.jpg[/img]
  15. [quote name='Alicjarydzewska'][quote name='Patka']Chłopcy jak zawsze współpracują cudownie a po drodze na te spacerowe tereny jak idziecie nie dostajecie "miłych" komentarzy :wink: :evilbat:[/quote]najczęściej jest tak , że gdy idzie Ozzy i Tuffi spacerowicze pochylają się i cmokają na Tufficzka a ten ich groźnie obszczekuje na co Ozzy korzystając z zainteresowania próbuje załapać się na pieszczoty / które zdarzają się niebywale rzadko :-? /[/quote] [b]Alicja[/b], nie mogę się z Tobą zgodzić :evilbat: :evil_lol: Tuffi nie obszczekuje ludzi. Naprawdę bardzo rzadko, a jeżeli już to pijanych :evil: ( nie cierpi alkoholu). Alicja, może pomyliłaś yorki? :roll: (wiesz o którym myśle :evilbat: ) ...a Ozzy jest pierwszy do pieszczot i miziania - to szczera prawda. :D [b]Gosiu[/b] - miło cię czytać, gdzie się podziewałaś ?:o a za sugestię dziekuję , prześpie się z tym do rana . :wink: :D [b]dbsst[/b] - masz rację ,Tuffiasty to mały cwaniaczek :wink: :D [b]Patka [/b]- staramy się chodzić "tyłami", to i mniej ciekawskich spotykamy :wink: :D
  16. wreszcie doczekałam się foteczek. Warto było ! :thumbs: Z wielką przjemnośćią zobaczyłam historyjkę, można się uśmiać do łez . śWIETNIE, :klacz:
  17. My przesyłamy Leosiowi dużego :buzi: w nochalek i życzymy jaknajszybszego pozbycia się paskudztwa . :D :D :D
  18. morderca ? :roll: Tuffi ? :o eee, nieee.... ale musze przyznać ,że niektóre osiedlowe pieski widząc Tuffiego mijają go wielkim łukiem :wink: :hmmmm: może był widziany w towarzystwie Ozzulca? fakt faktem ,psa którego Tuffi nie polubi pogoni od razu, pokazując mu biel swoich ząbków... mały nie da sobie w kaszę dmuchać :wink: :D dasz piłeczkę? - nie dam! [img]http://img422.imageshack.us/img422/2748/dsc040275ox.jpg[/img]
  19. [b]agabass[/b] - dzięki! ciąg dalszy zabaw z piłeczkami Ozzy,bądz kolegą, oddaj moją piłeczkę [img]http://img472.imageshack.us/img472/9859/dsc040718ow.jpg[/img] tak ładnie proszę ...oddaj [img]http://img472.imageshack.us/img472/198/dsc040742cd.jpg[/img] w końcu moja, szybko zmykam z nią [img]http://img458.imageshack.us/img458/3119/dsc040799ld.jpg[/img] teraz ja pobawię się Ozzinkową piłką [img]http://img458.imageshack.us/img458/2544/dsc040860ck.jpg[/img] jaka fajna , duża [img]http://img485.imageshack.us/img485/3747/dsc040837qf.jpg[/img] no, koniec zabawy ,oddaj Ozziemu [img]http://img485.imageshack.us/img485/2333/dsc040855ns.jpg[/img] to Ozziego piłeczka [img]http://img485.imageshack.us/img485/7452/dsc041042jl.jpg[/img] no chłopaki, musicie się zgodnie bawić, a teraz sobie odpocznijcie [img]http://img470.imageshack.us/img470/1355/dsc041017hd.jpg[/img]
  20. [quote name='Alicjarydzewska']Ozzy rzuca się na biedną Alę :lol: [img]http://img414.imageshack.us/img414/3227/skok4rq.jpg[/img][/quote] dochodziła godz.24 i nie dziwie sie ,że skojarzenia jak z filmu grozy ... Dziewczyny musicie poznać Ozziego, tak łagodnego i słodkiego byczka jeszcze nie widziałyście :iloveyou: no, chłopaki, pobawimy si ę? [img]http://img482.imageshack.us/img482/6798/dsc040317qt.jpg[/img] [img]http://img482.imageshack.us/img482/493/dsc040320ep.jpg[/img] [img]http://img482.imageshack.us/img482/4958/dsc040361bm.jpg[/img] [img]http://img482.imageshack.us/img482/6978/dsc040373ih.jpg[/img] a może jesteście głodni? [img]http://img482.imageshack.us/img482/5408/dsc040449zj.jpg[/img] no dalej łapać piłeczki [img]http://img482.imageshack.us/img482/5870/dsc040552dg.jpg[/img] [img]http://img482.imageshack.us/img482/5552/dsc040576yi.jpg[/img]
  21. [b]dbsst, Maga,Gabryjella[/b] - ja z natury jestem baaardzo gościnna i nie mam w zwyczju nikogo przeganiac....Alicji nie muszę o tym mówić . [img]http://img472.imageshack.us/img472/1633/10bighug7ta.gif[/img] widze i czytam ,że czujecie się u Tuffcia bardzo swobodnie...i o to chodzi! :ylsuper: wiedziałam, że jesteście gaduły , ale ,że aż takie :o ja sama teraz czytając Was kilka razy oplułam swój monitor.No cóż, więcej sprzątania mnie dziś czeka. :wink: :D
  22. rzadko widać na spacerach duecik york - amstaff , prawda? tym bardziej się cieszę ,że możemy razem z Alicją wyjść z pieskami do lasku ,gdzie naganiaja sie do woli a my przy okazji pogadamy. :wink: :D [b]dbsst[/b], też chciałabym takiego Emila...
  23. Dziewczyny , jak miło Was czytać [img]http://img184.imageshack.us/img184/8959/dzieki2xu.gif[/img] zaglądajcie jak najczęściej i wtrącajcie się kiedy tylko Wam przydzie ochota :D
  24. [quote name='Alicjarydzewska']Mini jest świetna , zabawowa dziewczyna 8) i pomysłowa :wink: A może tak galeryjkę wspólną dla dziatwy :wink:[/quote] Alicja, o tym samym pomyślałam ,hihi....może wtedy Marcin będzie mi częściej użyczał apraciku? :ylsuper:
×
×
  • Create New...