Jump to content
Dogomania

Alka

Members
  • Posts

    3952
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by Alka

  1. Tuffi juz dawno ustalił hierarhię , najpierw pańcio, potem on i dłuuuugo, długgooo nikogo i gdzieś na końcu ja , Mani i Mati. no ale jak pacio wychodzi do pracy i mówi do Tuffiego -" dopilnuj tu wszystkiego', to jak może być inaczej? :evil: :wink: :D
  2. [quote name='LAZY'][img]http://img491.imageshack.us/img491/1183/bajan0485007xr.jpg[/img] Zawieta rozmowa... :lol:[/quote] toż to kwalifikuje sie pod ostrą kłótnię :wink: :D :D :D śliczniutkie foteczki !
  3. dbsst, no tak się porobiło ostatnio ,że Mani więcej czasu spędza z Mini niż z Tuffim, a przecież to ona miałabyć dla Tuffiastego pańcią nr 1 . :wink: :D
  4. Dagusiu, życzę przesympatycznego pobytu , mnóstwa wrażeń i wracaj do nas kochana ! Oj, czuje ,że będziemy miały co oglądać po Twoim powrocie. :D
  5. dość gadania ! Haniu, uracz nas foteczkami, prosimy... :modla:
  6. [img]http://img379.imageshack.us/img379/4937/13congrats8ov.gif[/img] gratuluje wytrwałości, cierpliwości i konsekwencji ! Buziaczki dla Was!
  7. [quote name='Maga100'][quote name='PIKA']Pewnie się dusił ze smiechu :lol: :lol: Ja bym nie wytrzymała na jego miejscu :lol: :lol:[/quote] no, tak wyglądał, jakby kołnierzyk koszuli nagle zrobił się za ciasny :-? :-? no bo stoi taka sierota w serwerowni, z torbami, zeszytem, płaszczem, spocona, czerwona i mamrocze, że na szkolenie i że chyba zbłądziła, a tu się zatrzasnęło :oops: :oops:[/quote] ale historia, niezle sie ubawiłam ...[img]http://img342.imageshack.us/img342/6056/3611614nu.gif[/img]
  8. Oj, tak Mini uwielbia takie zabawy ... [img]http://img456.imageshack.us/img456/2065/dscf29549dr.jpg[/img] [img]http://img456.imageshack.us/img456/4338/dscf29551xt.jpg[/img] [img]http://img456.imageshack.us/img456/1386/dscf29565id.jpg[/img] [img]http://img456.imageshack.us/img456/6537/dscf29580py.jpg[/img] [img]http://img456.imageshack.us/img456/9819/dscf29590lo.jpg[/img]
  9. [quote name='"HankaRupczewska"'][quote name='dbsst']Szpila w swoim zywiole :D [img]http://img175.imageshack.us/img175/5888/img421o13re.jpg[/img] [/quote] cud foteczka ! [img]http://img265.imageshack.us/img265/1112/3617510zu.gif[/img] uznanie dla dbsst i Emila! u Was jest naprawdę Szpilowo :thumbs:
  10. [quote name='Gabryjella'][quote name='Gosiek'] [size=2]A mój Axio kiedyś upolował wróbelka i lekko go uszkodził :oops: :-? [/size][/quote] [size=9]moja Romci jak była malutka upolowała jaszczurke...[/quote] no to bedziemy się licytować...Mini przytachała w paszczy lisa z lasu, chciała pańci kołnierzyk sprezentować , tylko ,że zaraz galopem do weta pojechała na zastrzyk... :wink: :D a Tuffi u mojej siostry znalazł na balkonie ptaszka (nieżywego) i przywlókł do sypialni na łożko gdzie tylko pióra latały... :wink: :D
  11. kubraczek sama uszyłam, kolorek taki jak krówka z czekolady Milka , ale co tam...myśle ,że z krówką Tuffiastego nie pomylą ,hehe :D ciąg dalszy Miniuszki Marcin z Mini [img]http://img126.imageshack.us/img126/4909/dscf2960a7nf.jpg[/img] Mani z Mini [img]http://img126.imageshack.us/img126/535/dscf2972a0oq.jpg[/img] [img]http://img126.imageshack.us/img126/6739/dscf3008a6lh.jpg[/img] [img]http://img126.imageshack.us/img126/6172/dscf2980a2pd.jpg[/img] [img]http://img126.imageshack.us/img126/7692/dscf3022a4rd.jpg[/img]
  12. Jesienne foteczki Miniuchy.Spacerek w "zięciowym lasku". :wink: :D [img]http://img465.imageshack.us/img465/5796/dscf29750ph.jpg[/img] [img]http://img465.imageshack.us/img465/1470/dscf30018ab.jpg[/img] [img]http://img465.imageshack.us/img465/6321/dscf30025gz.jpg[/img] [img]http://img465.imageshack.us/img465/6136/dscf30034dv.jpg[/img] [img]http://img465.imageshack.us/img465/1603/dscf30047rw.jpg[/img]
  13. hahaha , super odważny Ozzulec! :roflt: :roflt: :roflt: Gosiu, Alicja to ma gadane...przecież musi przegadać dzieciaki w przedszkolu ... :wink:
  14. [quote name='HankaRupczewska']Mówią, że pies i właściciel bywają do siebie podobni . Ale o Was, ślicznoty, trudno byłoby to powiedzieć 8) [/quote] Haniu, z tymi ślicznotami to przesadziłaś :oops: ...a teraz dowód na to jak byliśmy podobni :wink: nie chce Was przerazać zimą ale akurat taka fota się nawinęła :wink: :D [img]http://img266.imageshack.us/img266/2339/dsc023211he.jpg[/img] zaraz zaczne zmniejszać fotki MIni :D
  15. Haniu, szkoda nie mam fotek ( a może sa tylko muszę poszperać :wink: ) jak miałam na włosach balejaż kolorystycznie prawie identyczny do włosów Tuffiastego :wink: :D ...ja baaardzo często mam na głowie kolorowy rozgardiasz , hihi
  16. [b]Tuffi [/b] [img]http://img476.imageshack.us/img476/4530/dscf32500ot.jpg[/img] [img]http://img476.imageshack.us/img476/4913/dscf32528gn.jpg[/img] [img]http://img476.imageshack.us/img476/5968/dscf32595ui.jpg[/img]
  17. [b]dbsst [/b], a co stoi na przeszkodzie? 8) Bylibysmy przeszczęśliwi widząc taka gromadkę ... :D [b]mmbbaj [/b]- no kurcze, :oops: zapomniałam założyć kokardkę.Nie przypuszczałam,że siostra przywiezie aparacik, więc to taka spontaniczna sesyjka. :wink: :D :D jeszcze kilka ujęć [img]http://img487.imageshack.us/img487/6783/dscf32501rz.jpg[/img] [img]http://img487.imageshack.us/img487/3499/dscf32512hd.jpg[/img] [img]http://img487.imageshack.us/img487/9546/dscf32529qu.jpg[/img] [img]http://img487.imageshack.us/img487/9444/dscf32597ee.jpg[/img] z ciocią Beatą [img]http://img487.imageshack.us/img487/2853/dscf32623zb.jpg[/img] [img]http://img487.imageshack.us/img487/6563/dscf32637we.jpg[/img]
  18. [quote name='Gosiek']Ala, jaki masz ładny kolorek włosków :P [/quote] dziękuje ,bałam sie ,że wyjdzie ciemniejszy, a nie lubie siebie w ciemnym kolorku. :wink: :D Kiedyś sobie farbowałam "słonecznym" brązem a wyszedł baaardzo ciemny brąz... :evil:
  19. Mam podobne zdanie do twojego TZ, pal licho chronologię. :evil_lol: Małgosiu, ja też nie trzymam klejności fot Tuffiego.( nie miałam dostepu do cyfrówki) Jakiego pokazesz nam Bajanka to zaręczam ,że będziemy oglądac, możesz być tego pewna. :wink: :D
  20. [quote name='mmbbaj'][quote name='dbsst']... to jak juz tu jestem i moge zawierac glos to gratuluje tempa rozrostu galerii tak trzymaj :angel: :angel: :angel:[/quote] Muszę przystopować bo straciłam kontakt z realem :lol: :wink:[/quote] protestuje, nie zwalniaj tempa Małgosiu ! :D :D :D z wielką przyjemnością oglądam Bajankowe foteczki :loveu:
  21. [img]http://img91.imageshack.us/img91/9732/nowe11192qv.jpg[/img] cudowny , słodki aniołeczek ! [img]http://img80.imageshack.us/img80/7025/881018er.gif[/img] buziaki w ten czarniutki nochalek [img]http://img80.imageshack.us/img80/8349/3631619rk.gif[/img]
  22. [img]http://img325.imageshack.us/img325/5902/cze5yo.gif[/img] Strasznie nam miło,że o nas pamietacie.Wczoraj " nie miałam głowy" na dogo. :cry: Różne okoliczności temu sprzyjały. :( [b]Dagusiu[/b], w imieniu Mani dziękujemy za życzonka.Na razie moja dzieczynka jest bardzo obolała , ale wsparcie ma w nas i Tuffim, który nie opuszcza jej na krok.Na spacerki wyciągamy go siłą , a on traktuje nas warczeniem. :evil: [b]mmbbaj[/b]- wiesz nawet chciałabym drugiego malca , byłoby wesoło ,Tuffi miałby kompana do zabawy.Ale mężuś kategorycznie nie pozwala. :evilbat: Tuffi miał być pieskiem dzieci a jest nasz( praktycznie mój).A z drugiej strony 2 psy to podwójny obowiazek. :wink: :D [b]Alicja[/b], może jutro wpadne do Ciebie to wszystko opowiem, ok? Wczoraj odwiedziła nas moja siostra (z aparcikiem).Wybrałyśmy sie na krótki spacerek i mamy kilka foteczek. no widzisz jak wysoko wskoczyłeś :roll: [img]http://img319.imageshack.us/img319/5269/dscf32546cq.jpg[/img] chciałbyś buziaka dać pańci? [img]http://img319.imageshack.us/img319/1681/dscf32558bp.jpg[/img] czułe szepty [img]http://img319.imageshack.us/img319/615/dscf32560vr.jpg[/img] dlaczego się zawstydziłeś? [img]http://img319.imageshack.us/img319/4006/dscf32573vx.jpg[/img]
  23. :hmmmm: qrcze,sporo musiałam nadrobic , nawet na 1 dzień nie mozna Was zostawić...sporo nagotowałyście, gaduły... :wink: :D [b]Haniu[/b], wielkie uznanie dla Twojej córci. :thumbs: Widac ,że z niej artystyczna dusza.Drożdżowy wypiek baaardzo smakowicie wyglada...Moja latorośl chociaż starsza a jeszcze ani razu nie piekła ciasta. :oops:
  24. [img]http://img207.imageshack.us/img207/5260/zklinkiem0is.jpg[/img] No wydało się. :wink: Remociki ,remonciki, a Ozzulec materiał z dworu do domku nosi... Takim to dobrze... :wink: :D :D
  25. [quote name='Maga100'] [img]http://i7.photobucket.com/albums/y294/Maga100/at33.jpg[/img] [img]http://i7.photobucket.com/albums/y294/Maga100/at34.jpg[/img][/b][/quote] co tu dużo gadac, Maga foty świetne! [img]http://img487.imageshack.us/img487/5461/3617518hn.gif[/img] ujecia coraz ciekawsze, aparcik dostał sie we właściwe ręce.Gratuluję udanych foteczek i czekamy na następne.Mając takiego modela jak Leonek to można focic bez konca... :D :D :D
×
×
  • Create New...