Średniak - najbardziej "żywy", z największym temperamentem
Olbrzym - najspokojniejszy
Miniatura - coś pomiędzy ;) - wesoła, żywa, milusińska, nie do zdarcia :D
ja mogę najwięcej powiedzieć o miniaturach, resztę można się dowiedzieć na "Sznauceromaniakach" - zapraszamy :)