[quote name='supergoga']ktoś jutro będzie w schronisku i spotka się z Panią, napiszcie jakis kontakt, bo okazuje się, że telefon, który mam podany do ogłoszeń nie odpowiada.[/quote]
:shake: :shake: :shake: Nie ma nikogo z Wrocławia na forum???
Onka ja proponuję, żebyś jutro w schronie po prostu objrzała sunię i jak się zdecydujesz to oficjalnie ją zaadoptuj. W rzeczywistości ona będzie u Ciebie na tymczasie, cały czas będziemy jej szukać domu.
Czyj telefon został podany? Teraz się nie dziwię, że nic się nie działo w sprawie Puni :mad: :mad: :mad: